fbpx

Якось після служби до священика підійшов чоловік і попросив дозволити йому зробити оголошення в храмі. Отець дозволив. І ось що з цього вийщло

Якось після служби до священика підійшов молодий чоловік і попросив дозволити йому зробити оголошення в храмі. Отець дозволив. Тоді молода людина, хвилюючись, промовив:

«Брати і сестри, я математик за освітою, але працюю в одній комп’ютерній фірмі, це мій хліб. В принципі все, що я знаю в житті, — це математика. Я хочу зробити щось для Бога, для людей, але не можу нічого придумати, тільки ось до церкви ходжу по неділях. Загалом, якщо у кого-то з вас діти мають проблеми з математикою, я буду приходити до вас раз або два в тиждень. Просто так, на славу Божу. І буду підтягувати з математики ваших дітей. Це все, що я вмію».

Відразу ж відгукнулися якісь тати і мами, тому що у всіх є діти, і половина цих дітей ні бум-бум в математиці. Як у пісні: «Тато у Васі сильний в математиці, навчається тато за Васю весь рік …»

Наступного тижня підійшли кілька жінок з пропозиціями позайматися іноземними мовами, сказали, що теж хочуть заради Бога щось робити. «Мені сподобалася ідея», — каже одна. «Я теж хочу для Бога уроки давати, — каже інша. — Буду приходити до ваших дітей, особливо якщо вони живуть в одному районі. Зможу підтягнути ваших дітей з німецької мови».

Потім власники автотранспорту стали пропонувати свої послуги по підвозу людей до церкви: «Якщо хто-небудь зі старожилів ходить до нас в церкву, то майте на увазі, що щонеділі в такий-то час я буду стояти зі своїм мікроавтобусом на розі такого-то будинки. Буду вас відвозити і привозити. Я буду робити це для Бога. Математику я не знаю, англійської теж, але у мене є машина».

Читайте також: Тернопільський священик розповів неймовірну історію, від якої хочеться плакати і ще більше молитися до Бога

Потім виникла ідея скласти зошит, в якій написано з одного боку: «Потребую допомоги», а з іншого: «Можу допомогти». І в графі «Можу допомогти», наприклад, якась пенсіонерка пише: «Можу взяти до себе одну-двох студенток безкоштовно або за квартплату, є вільна кімната, живу одна».

Люди хочуть робити щось хороше. Тільки сaтaна ненавидить всяке добро. Ця ненависть, жaxлива, вперта злicть до всякого роду добра і бажання погасити всякий добрий вогник, що розгopяється. Люди набагато кращі, ніж вони є фактично!

Протоієрей Андрій Ткачьов

You cannot copy content of this page