Якось повертаюсь додому, а сусідка розповідає, що приходив мій колишній, хотів увійти в квартиру, а там замки змінені. Ключі вимагав, а потім сказав, що ввечері зі своїми дружками розбиратися приїде, і таки приїхав

Звуть мене Наталя, все життя жила сама, то дочку підіймала, то інститут тягнула. І ось дочка заміж вийшла, внучку мені подарувала. Сиджу і думаю, ось тепер буду жити, як я хочу, для себе, коханої.

Була на дні народженні подруги, там познайомилася з чоловіком, він був тактовним, ввічливим, передбачав всі мої бажання, подарунки, квіти, коротше у мене сталося кохання. Ми з Васею, так звали чоловіка, почали зустрічатися, і я вирішила, що час влаштовувати особисте життя.

Запросила до мене жити його, він приїхав з однією сумкою. Спочатку все було добре, а потім почалося, на роботу влаштовуватися він не поспішав, а коли влаштувався, то першу зарплату взагалі не приніс, сказав, що борги віддавав. А потім взагалі його вигнали і він остаточно сів мені на шию.

Лежав цілими днями на дивані, вимагав смачної їжі, говорив, що я погана господиня і йому це все набридло, він почав збирати валізу, я почала просити його, щоб він залишився, він сказав, що залишиться, тільки тоді, коли я куплю йому дорогий смартфон. У мене тоді, як пелена з очей впала, я зібрала йому речі, віддала навіть ті, що я купувала, забрала ключі від квартири і машини і виставила за двері.

Він сторопів від цього,  ось щойно я просила його залишитися, а тут через 5 хвилин сама його виставила. Ось тоді я почула, яка я насправді, писати не буду, які слова він про мене казав.

Покликала слюсаря, змінила замки, одні віддала дочці, про всяк випадок, другі віддала сусідці, теж на всякий випадок. Якось повертаюсь додому, а сусідка розповідає, що приходив мій колишній, хотів увійти в квартиру, а там замки змінені, він пішов до сусідки за ключами, вона не дала, тоді він сказав, що прийде зі своїми друзями зі мною розбиратися.

І правда ввечері приїхав мій колишній зі своїми друзями і почали нас начебто, як мирити, на що я сказала, що альфонс, мені не потрібен і розповіла, як він жив весь цей час у мене, що ніде не працював, тільки лежав на дивані і пультом клацав і це вся його робота. Хлопці від того, що я їм розповіла дар мови втратили, один підійшов і дав йому по пиці, і сказав: «Ти нас втягнув у неприємну історію, ти нам повинен 5 тисяч зелених, термін тобі два дні».

Чесно мене це навіть не зачепило, вони встали і збиралися піти, я попросила їх, щоб вони його забрали з собою, мені він не потрібен.

На наступний день, мені подзвонив колишнього чоловіка друг і запропонував зустрітися, я пішла на зустріч і хочу сказати, що жодного разу не пошкодувала про це. Зараз ми чоловік і дружина вже 18 років, живемо душа в душу і все у мене добре, а альфонсів тепер відчуваю за версту.

Фото ілюстративне з вільних джерел