Якось вночі, поки чоловік спав, я залізла до нього в телефон і мої здогади підтвердилися

Познайомилася я з чоловіком ще в інституті, він довго залицявся, квіти, цукерки, ну і я піддалася, по закінченню інституту він зробив мені пропозицію. Я була на той момент найщасливіша дівчина на всій планеті, ми жили з ним душа в душу.

Минуло 3 роки, він став затримуватися на роботі до пізна, пояснюючи тим що дуже багато роботи, і я як дурепа вірила. Але з часом починаєш розуміти що тебе обманюють. Якось вночі поки чоловік спав я залізла до нього в телефон і мої здогади підтвердилися, він листувався з іншою дівчиною.

На ранок я нічого йому не сказала, а лише зібрала речі і поки він був на роботі пішла. Він довго потім ще телефонував, просив зустрічі, благав щоб я його пробачила, але я цього не зробила. Тепер у мене інший чоловік, скоро з’явиться синок, я щаслива.

Читайте також: Вітю, я вже все вирішила, потрібне тільки твоє слово. Ліля з чоловіком оплатять опepaцію, але я маю наpoдити їм дитину

Що стосується колишнього, іноді бачу його n’янoгo, втратив роботу, цілими днями n’є, він сам себе покарав, швидкоплинний потяг не вартий втрати сім’ї.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram