Якось вночі, поки чоловік спав, я залізла до нього в телефон і мої здогади підтвердилися

Познайомилася я з чоловіком ще в інституті, він довго залицявся, квіти, цукерки, ну і я піддалася, по закінченню інституту він зробив мені пропозицію. Я була на той момент найщасливіша дівчина на всій планеті, ми жили з ним душа в душу.

Минуло 3 роки, він став затримуватися на роботі до пізна, пояснюючи тим що дуже багато роботи, і я як дурепа вірила. Але з часом починаєш розуміти що тебе обманюють. Якось вночі поки чоловік спав я залізла до нього в телефон і мої здогади підтвердилися, він листувався з іншою дівчиною.

На ранок я нічого йому не сказала, а лише зібрала речі і поки він був на роботі пішла. Він довго потім ще телефонував, просив зустрічі, благав щоб я його пробачила, але я цього не зробила. Тепер у мене інший чоловік, скоро з’явиться синок, я щаслива.

Читайте також: Вітю, я вже все вирішила, потрібне тільки твоє слово. Ліля з чоловіком оплатять опepaцію, але я маю наpoдити їм дитину

Що стосується колишнього, іноді бачу його n’янoгo, втратив роботу, цілими днями n’є, він сам себе покарав, швидкоплинний потяг не вартий втрати сім’ї.