fbpx

Якось я почув те, чого не мав чути. То була гірка розмова мами й бабусі, яка змінила мене

Мій батько пoмeр, коли я був ще дуже маленький, і мамі довелося піднімати мене самотужки. Вона ніколи не зверталася за допомогою до своєї свекрухи.

Здебільшого моя мама була жінкою, яка брала на себе кілька робіт одночасно, щоб продовжувати оплачувати орендну плату за наш будинок, мою освіту і їжу для нас.

Я пам’ятаю, коли мені було 17 років, я працював неповний робочий день в місцевому пакувальному магазині протягом року. Не так багато, щоб купити собі новий комп’ютер після всього того часу.

Але ось одного разу я почув, як моя мама розмовляє з бабусею, і я підслухав їхню розмову. Вона просила у бабусі гроші, тому що їй потрібно було заплатити за свою опepaцію.

Нам дійсно потрібні були гроші ще й для оплати будинку. У нас була страховка, але я знав, що їй доведеться щось придумати.

Читайте також: Лежала я в лікapні, а поряд Свєта, негарна така, з великим животом. І чоловік до неї приходив негарний – рудий весь. Так от, всім би таких чоловіків

Ну, я вирішив покласти гроші в «рятувальну пляшку» моєї мами. Це було близько 600 доларів.

Я пам’ятаю, як вона зателефонувала моїй бабусі, і сказала, що вона знайшла гроші і не потребувала позички.

Я відчував себе цілком задоволеним, так як я міг віддячити мамі за те, що вона виховала мене і подарувала дах над головою. Я новий комп’ютер я купив пізніше.

You cannot copy content of this page