Якось я спробувала поговорити з Кирилом щодо його батьків, але у відповідь таке вислухала, що я взагалі не повинна пхати свого носа в його стосунки з батькам, він добувач і сам буде вирішувати кому і скільки давати грошей

Настя і Кирило живуть в офіційному шлюбі вже 5 років і виховують півторарічного сина. Настя в декреті по догляду за дитиною. Чоловік заробляє небагато. Його зарплати вистачає на те, щоб внести щомісячний внесок за іпотеку, а решту грошей йдуть на дитину і на їжу. Але останнім часом його батьки-пенсіонери стали все частіше просити гроші у чоловіка.

Ось, що розповідає Настя: «Чоловік завжди намагався допомогти фінансово своїм батькам, але останнім часом вони стали просто регулярно просити у нього грошей. Я не кажу, що треба перестати їм допомагати, навпаки, коли, чоловік заробляв непогані гроші і у нас не було ще іпотеки, я завжди сама йому пропонувала, давай твоїм батькам купимо новий чайник, давай купимо їм нову газонокосарку.

Батьки чоловіка живуть в своєму будинку, ми окремо. Я ж не проти допомагати, це навіть не обговорюється, але зараз ситуація у нас інша: чоловікові дуже істотно урізали зарплату і у нас з’явилася своя квартира в іпотеку, а скільки всього треба в нову квартиру і синові. Про себе – я взагалі мовчу!

Але ж це неправильно. У чоловіка, між іншим, ще є брат, який заробляє і живе разом з батьками. Він, що не в змозі допомогти батькам? А вони самі? Чому так безцеремонно і нахабно поводяться. Коли у нас самих зараз просто немає зайвих грошей, ще й витягати з нас останнім.

Мої ж батьки навпаки нам намагаються допомогти, помічаючи як нам важко, хоча у них у самих кредити. Якось я спробувала поговорити з Кирилом щодо його батьків, але у відповідь таке вислухала, що я взагалі не повинна пхати свого носа в його стосунки з батькам, він добувач і сам буде вирішувати кому і скільки давати грошей.

Але що робити якщо така фінансова підтримка на шкоду нашій родині, ну не отримує він зараз стільки, щоб грошей вистачало відразу на дві сім’ї. Я не хочу з ним свариться, тому не знаю, як краще до нього донести, що це неправильно, що у нас сім’я і свої плани на життя.

А ще, коли я прошу у чоловіка гроші на найнеобхідніші речі ось, що він мені каже: «Настю, все купимо, але не зараз. Ти потерпи поки, у нас же іпотека сама знаєш, і Вовка росте, йому весь час щось треба. Нам зараз кожну копійку треба економити.» Тобто виходить, що для мене він шкодує грошей, а своїм батькам він будь-яку суму дасть.

Як мені вчинити? Мовчати і терпіти. Мені дуже прикро. Не хочу лаятися з чоловіком, але як пояснити, щоб він зрозумів?»