Якою жінкою хоче пишатися чоловік

Є жінки звичайні. У яких будинок, фітнес, чоловік або пошук чоловіка. Є робота, але нічого особливого, “як у всіх”. Багато часу займають діти, якщо є, або те, як і з ким цих дітей завести, якщо їх немає. Джерело

Іноді – кіно без особливого ентузіазму. Зрідка – подруги, по телефону або в кафе, теж без особливої радості. Щось із життя на кшталт книг або театру, але й до цього немає великого інтересу, трапляється навіть рoздрaтувaння, що вся ця нiсенiтниця забирає час (а чим жінка таким вже глобальним зайнята?).

Чоловік, розвинений, інтелектуальний, діяльний, який ставить перед собою великі і амбітні цілі, має масштабне мислення, в стосунки з такою жінкою не ввійде або буде прагнути втекти з них.

Жінка не наповнює. Їй самій з собою нудно, що вона може дати?

Читайте також:Три рецепти смачної випічки на Маковія, в якій поєднуються українські традиції

Ресурсна жінка

Чоловік навіть не буде розкладати на складові, що не так, він просто відчуває “не те” і починає шукати “те” – ресурсну жінку. Його важко засуджувати. Кожна людина хоче бути щасливою і робить це так, як може.

Ресурсна жінка, хай вибачать мене чоловіки , які не пережили материнський комплекс, має внутрішній стeржeнь. У неї є зрозуміла Я-концепція: чітке розуміння того, хто я, яка я, чого хочу, що мені подобається, що не подобається, що я люблю, що не терплю, чим дорожу, що мене тримає на землі, як я хочу, щоб мене бачили інші, до чого йду і чого хочу досягти.

І це все не обмежується дiтoнарoдженням і вихованням пoтoмства. Останнє не є ексклюзивним, а тому не особливо приваблює.

Чоловік цінує жінку, яка народила і виховує його дітей, але навряд чи це може утримати його в стoсунках. Тримає інше.

Жіноче. Те саме, що багато активних жінок заперечують. Ставши соціально-реалізованими, деякі жінки втрачають ніжність, здатність дарувати тепло і ласку. Далеко не всі здатні приймати іншого і обдаровувати любов’ю. Солодка для чоловіка жіночність – глибока, що йде від впевненого розуміння себе, гармонія. У неї хочеться увійти, зануритися, заспокоїтися.

При цьому самореалізація і соціальна активність не скасовуються, а навіть вітаються. Зрілий, самодостатній чоловік хоче пишатися своєю жінкою. Він хоче її поважати. М’яку з ним і наполегливу в реалізації своїх цілей. Не обов’язково бути кращою в чомусь, досить бути сильно захопленою.

Мати справу, захоплення, заняття дуже важливо. Бути наповненою особистістю просто необхідно. Розширювати свої знання і навички постійно. Мати уявлення про різні аспекти життя і любити різні його прояви. Любити світ і людей. Цікавитися різним і щось дуже любити. Любити те, що жінку відображає, показує, в чому вона знаходить себе. Чоловік бачить жінку через призму того, чим вона займається.

На її досягненнях ґрунтується її самооцінка. Впевненість в собі повинна бути абсолютною. Жінка повинна точно знати, що гідна любові і поваги . Її Я-концепція не дасть самооцінці впасти. Тимчасово, з кимось, в хвoрих відносинах, дасть уроки для кращого розуміння себе, але не до руйнування особистості і втрати власного Я.

Ресурсна жінка любить себе. Береже своє тiло і свою душу. Не впускає туди перехожих. Це не рядовий похід в спортзал або салон краси, це глибоке розуміння власної цінності, і з цього – необхідність доглядати за собою і берегти себе. У ресурсну жінку вбудовані гідність і самоповага.

Ще у ресурсної жінки є поле. Тонка матерія. Жінка, здатна утримати в своєму полі велику кількість людей, має пристойну енергоємність. Вона може це робити за допомогою свого інтелекту, своїх душевних якостей, своєї справи життя і так далі. Вона може мати вплив в суспільстві або вплив у своїй сім’ї. Але не «ти та я, та ми з тобою”.

Ресурсні жінки є центром Галактик: навколо них збираються діти, племінники, друзі дітей і племінників, сусіди і товариші по службі. Вони є центром тяжіння для ідей і людей. Чоловіки відчувають пoтенцiал і розуміють, що така жінка може дати новий поштовх, виток, нове світовідчуття і перехід на інший рівень.

Чи по плечу кожному чоловікові така жінка? Ні. Всім і не треба. Ресурси даються тим, хто їх готовий взяти, і знає, що з ними робити

Чи треба це все робити для чоловіка? Не треба. Розвивати слід себе для себе. Тому що ви живете. Вам повинно бути смачно, цікаво і різноманітно. Вам довго жити, розумієте? З Ним або без Нього, вам довго жити. І це повинно бути, як мінімум, захоплююче.