fbpx

Якщо хочете, щоб кріп ріс зеленим все літо і не цвів, є маленька хитрість

Неважливо, чи будете ви вирощувати зелень на дачі, чи у відкритому ґрунті, або ж вирішили влаштувати міні-город на підвіконні у квартирі, з нашими порадами про те, як правильно посадити кріп, ви точно зможете ціле літо насолоджуватися ароматними травами. Джерело

Як посадити кріп

Для початку потрібно знати деякі особливості цієї культури. Свіже насіння кропу проростає дуже повільно, а може і зовсім не прорости із-за великої кількості ефірної олії, що міститься в ньому. Також насіння погано проростає, якщо висадити його у кислий ґрунт.

Якщо у вас знайдеться тільки свіже насіння, то перед посадкою його потрібно буде обробити наступним чином.

Обробка насіння

Зробіть невеликий мішечок з марлі і складіть туди насіння.

Після замочіть його в гарячій воді на три дні, при цьому міняйте воду кожен раз, коли вона буде остигати. У середньому міняти воду треба 5 разів за добу.

Потім викладіть насіння зверху на мішечки і укрийте вологою тканиною, залишивши в теплому місці на 4 дні, поки не з’являться паростки.

Перед самим посівом протягом 30 хвилин трохи підсушіть насіння.

Головна хитрість при посадці — сіяти кріп купками, а не рядами, як звичайно. У ямку розміром 10-15 см насипте насіння і закопайте, а після полийте водою.

Читайте також: Біле взуття буде як нове завдяки цьому засобу. Два інгредієнти і жодних жовтизчи чи бруду

Крім цього, для гарного росту необхідно розташувати рослину в добре освітленому місці.

Скориставшись цими маленькими підказками, у вас на столі завжди буде розкішна свіжа зелень, а до осені ви зможете використовувати парасольки кропу для закруток.

При такому ретельному підході кріп виростає більш соковитим і ароматним, а головне, що без будь-яких добрив і шкiдливих допоміжних речовин, які можуть бути використані при вирощуванні тієї зелені, яка продається в магазині

You cannot copy content of this page