Якщо на Новий рік одягти що-небудь нове, то рік буде вдалим, а ще кажуть, що в новорічну ніч з обновкою – цілий рік ходити в обновках

Найпопулярніша сучасна прикмета – як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш,  або щоб забезпечити благополуччя в Новому році, йому слід влаштувати радісну, привітну зустріч.

Все це вказує на те, що Новий рік краще зустрічати в гарному настрої, щоб потім цілий рік провести на такій же хвилі. Заздалегідь продумайте, де і з ким провести свято, і не забудьте залишити все погане в старому році. Джерело.

Читайте: Найкращі Привітання з Новим роком 2019 українською мовою

Новорічні прикмети про дім: До інших новорічних прикмет, які стосуються житла, належать такі – перед самим Новим роком не можна виносити сміття з хати, інакше цілий рік не буде домашнього благополуччя. Також якщо перший день у році у домі будуть панувати веселощі і радість, то весь рік буде таким. Також якщо у ваш будинок на Новий рік прийшли гості, то готуйтесь – до вас цілий рік будуть приходити гості.

А ще не поспішайте в перший день Нового року виконувати важку роботу – за прикметами якщо в перший день Нового року виконувати важку роботу, весь рік пройде без відпочинку.

Також вважається, що залучити в будинок багатство буде простіше, якщо ви поставите на святковий стіл ящик з монетками і зерном (можна також насипати рис, пшеницю, овес).

Вважається, що на Новий рік потрібно накривати щедрий стіл. Крім цього, вважається, що в переддень Нового року в будинку потрібно навести порядок і викинути все непотрібне.

Вважається, що мотлох у будинку перешкоджає появі нових речей і бажаних покупок, тому уважно переглянете папери, що скупчилися, переберіть речі в шафі, віддавши або викинувши непотрібні, розберіть посуд. Прикмети про обновки на Новий рік: Дуже вірна і поширена прикмета – якщо на Новий рік одягти що-небудь нове, то рік буде вдалим, а ще прикмети кажуть, що в новорічну ніч з обновкою – цілий рік ходити в обновках.

Згідно з прикметами, для зустрічі Нового року потрібно надіти хоч що-небудь нове.

Новорічні прикмети про гроші і достаток: Новорічні прикмети не радять економити на новорічному столі: Коровай і сіль на новорічному столі – до добробуту. Інша прикмета свідчить, що якщо на новорічному столі буде в достатку їжі і напоїв, тоді і весь рік у сім’ї буде достаток.

Крім цього прикмети радять: Не слід у цей день платити боргів – інакше весь рік будеш розплачуватися. Також під Новий рік не можна позичати гроші, щоб весь наступний рік не бути в боргах.

А у кого в Новий рік буде порожньо в кишенях, той весь рік проведе в нужді. Також краще не давати нікому під Новий рік свої речі, інакше ризикуєте на цілий рік залишитися без обновок і покупок. У давнину люди думали, що в Новий рік стають вразливими для нечисті і злих духів.

Тому намагалися відігнати їх гучним святом і будь-якими іншими звуками. Навіть вважалося, що якщо в цей день хтось чхає, то до свого добробуту – весь рік буде щасливим.