Якщо немає бажання займатися домашніми справами

Будинок – це дзеркало жінки. У  ньому чітко відбивається ваш внутрішній стан – чим живете, мислите, що для вас головне в житті, спрямована ваша енергія в сім’ю або з неї.

Мати порядок в домі – це природна внутрішня потреба зрілої жінки. Створіть затишок кругом, і ваші стосунки з чоловіком стануть більш гармонійними, добрими і щасливими. Адже саме домашня обстановка – головне джерело жіночої творчості і натхнення, а її енергія транслюється чоловікові. Небажання займатися будинком через лінь або втому, безпосередньо відбивається на відносинах, значить, сім’я для вас на другому місці.

В глибині душі є надія на те, що хтось зробить це замість вас або що ці проблеми зникнуть самі. Ви транслюєте своєму чоловікові і своїм близьким повну безпорадність і неспроможність як дружини. А це ваша відповідальність.

Якщо ваш будинок потребує чоловічих руках, то ви не вмієте будувати відносини з чоловіком, значить, ви не вмієте з ним взаємодіяти як жінка. Ви з якоїсь причини вирішили розраховувати на себе і тримати все під власним контролем або усунули чоловіка за не потребою.

Рішення побутових проблем – це, перш за все, ваші відносини як чоловіка і дружини, це ваша спроможність як жінки, ваше вміння просити і приймати допомогу. Будинок не повинен бути Голгофою, вашим поганим настроєм, це – ваше натхнення, ваша Магія, ваші Чари – наповнювати будинок щасливою енергетикою.

Як наповнити будинок затишком

Почати потрібно не з прибирання, а зі своїх думок. Що я хочу? І як я хочу жити далі? По-перше, будинок живий, і він не нав’язався вам. Він – основа, на якій будується все ваше життя. Ставтеся до будинку, де ви живете сьогодні, як до живої істоти. Змінивши своє ставлення до дому, ви зміните своє життя.

Будь-яка робота по дому повинна бути усвідомленою. Ви повинні вкладати частину себе, своєї любові. Прасуєте ви, готуєте, миєте підлоги. Тільки так створюється позитивна енергетика в будинку, а не зі стану ліні і депресії. І в цьому жіноча сила – зробити свій будинок енергетично зарядженим, а не порожнім і холодним. Жінка в будинку може зробити набагато більше, ніж на роботі. Згадайте, куди ви повинні направляти свою увагу і свою енергію: в свій будинок або з дому? Піклуючись про свій будинок, очищаючи його, ви наповнюєте ваше життя і життя своєї родини сенсу.

Читайте також: Молитва за кохану людину у Вербну неділю

Власний будинок для жінки – це священний простір, він дає спокій, гармонію, тому він не може захаращуватися, залишатися неприбраним і опоганюватися негативом, сварками і лайкою. Не дозволяйте собі неохайність і бруд.

Ви не просто протираєте пил, а приводите енергію в рух, енергія не повинна застоюватися. Ви не просто миєте вікна, а відкриваєте і очищаєте горизонт для планів і цілей вашого чоловіка і сім’ї. Жінка – берегиня вогнища. А вогнище – це життя сім’ї. Чи не буде вогнища – не буде і сім’ї. Буде співжиття або економічний шлюб.

Домашня робота може знайти інший сенс і не здаватися більше порожньою і не потрібною. Домашні клопоти повинні стати приємними, повинні заряджати і робити щасливою, перш за все, саму жінку. Так вона ділиться з близькими своєю любов’ю і сімейним затишком.

Коли гладите білизну – знайте, на ній будуть спати найдорожчі і улюблені, коли готуєте, коли миєте підлогу. І близькі обов’язково це відчують. Це не можна не відчути. І більше ви не будете робити це демонстративно і жeртовно, загuнаючись під вагою домашніх справ. У таких діях немає любові, і це нікому не потрібно.

Чоловік може не помітити вашу нову скатертину, але він відчує вашу енергію і вашу зацікавленість у вогнищі.

Згадайте себе дитиною, коли ви поверталися додому з прогулянки, вам було не важливо, яку скатертину постелила мама, а було важливо, що вдома затишок і що мама вдома. Це дає відчуття щастя, захищеності і радості. Чоловік в цьому сенсі дитина: він приходить і йому важливо отримати цей стан комфорту, затишку, турботи і домашнього вогнища.

Жінка повинна бути не куховаркою а господинею. Вона повинна перетворювати свій будинок, грати в просторі, де все підпорядковано її думкам, її бажанням і її енергії. Де кожен куточок дає сили і дарує дивовижне відчуття тепла, світла, турботи і краси.

Джерело.