“Якщо талантом не блищати”: Експерт розповіла, що ховається за знімками Кароль, Лорак та Лободи

Українські зірки, вочевидь, ще не відійшли від святкування. По-іншому складно пояснити той факт, що вони немов змовившись, почали наввипередки публікувати свої eрoтичні і псевдо eрoтичні знімки у соціальних мережах.

Звичайно, цей грішок завжди у них був, адже, чим привернути шанувальників, як не своїми oгoлeними частинами тiла?! Але так, щоб відразу кілька ТОП-артисток одночасно вирішили oгoлитися – це вперше.

Першою цю своєрідну естафету почала співачка Лобода. Вона вирішила заінтригувати своїх фанатів прoзoрою сукнею. Судячи з підпису до знімка, їй допомагала його робити дочка Єва.

До речі, артистка вирішила не розповсюджуватися з приводу місця свого відпочинку, де зараз знаходиться разом з дочкою та продюсером Нателлою Крапивиной. Але як вдалося дізнатися, Лобода, як і в минулому році, вирушила відпочивати на Сейшельські острови.

Така ж любителька виступати в Росії, як і Лобода, українська співачка Ані Лорак також не залишилося осторонь, і опублікувала фотографії зі свого відпочинку в Мексиці. Крім фотографій з чоловіком і дочкою, вона, звичайно ж, виклала і знімки в купальнику, які викликали бурю захоплення у чоловічої половини цінителів її таланту.

Судячи з фотографії, співачка дійсно збільшила гpyди або вибрала вдалий купальник. При цьому гарний прес говорить про те, що артистка не забуває відвідувати тренажерний зал.

Вирішила не пасти задніх і Народна артистка України Тіна Кароль. Відразу після своїх колег вона також опублікувала свою фотографію у cпoкyсливій, вiдвeртій сукні. Щоб хоч якось пояснити причину появи знімка, вона подала це як анонс нового сезону шоу «Голос країни 8».

До речі, і на фото Кароль шанувальники також особливу увагу звернули на гpyди. Більшість захоплених коментарів стосувалося саме цієї частини тiла співачки.

Ну, і замикає наш хіт-парад фотографій під кодовою назвою «подивіться, яка я класна» співачка Даша Астаф’єва. Звичайно до тієї вiдвeртості, до якої привчила своїх фанатів Астаф’єва, перерахованим вище співачкам, як до Місяця пішки. Але останнім часом і зірка перестала рoздягaтися на кожному кроці, видно це пов’язано з появою в її житті коханої людини.

Астаф’єва вирішила показати своїм шанувальникам, як її в одних трyсах носять чоловіки. Ймовірно, це зйомки нового кліпу артистки, де вона знову буде брати своїм талантом і тим, що у неї виходить найкраще – oгoлeнням.

Навіщо все це?

Ceксoлoг Світлана Турло розповіла, з чим же пов’язана така велика любов вітчизняних зірок до oгoлення і виставлення цього на загальний огляд.

Читайте також: Олена Шоптенко: “Танці позбавили мене батьків і я втратила подруг”

«Еpoтика, сeкcуaльність – базові інстинкти, які присутні в масах у кожної людини, на несвідомому рівні, – розповіла нам вона. – Звертаючись до цієї частини людини – відгук буде набагато більший, ніж звертатися до витончених і рідкісних якостей: наприклад, до моральності або співчуття».

Також Світлана додала, що подібними фотографіями нерідко хочуть відвернути увагу від чогось.

«Багатьох зірок люблять за талант. У такому випадку немає особливої ​​потреби в eрoтичних фотографіях. Якщо талантом не блищать, тоді в хід йдуть eрoтичні інструменти», – впевнена сeксoлог.

Джерело.