fbpx

Якщо ці 4 літери є у вашому імені, вони точно відштовхують від вас удачу

Ім’я – це не просто набір букв. Воно здатне впливати на наше життя. Його енергетика може впливати на організм і характер людини, а також наділяти нас певними рисами. Езотерики дійшли висновку, що кожна літера нашого імені здатна вплинути на нашу долю і майбутнє.

Саме тому багато людей, незважаючи на старання і зусилля, як і раніше не можуть стати щасливими і розташувати до себе Фортуну. Інші ж, навпаки, набагато рідше стикаються з перешкодами на життєвому шляху.

Є
Незважаючи на те, що ця літера наділяє людей лідерськими якостями і здатністю самовиражатися, вона володіє важкою енергетикою і негативно впливає на долю людини. Люди, в іменах яких присутня літера «є», частіше за інших виявляються в конфліктних ситуаціях і з зусиллями завойовують авторитет серед колег і друзів.

Якщо ім’я починається з цієї літери, це означає, що людина здатна прагнути до змін і нових починань, проте її дії рідко призводять до бажаного результату. Якщо в складі вашого імені є літера «є», постарайтеся бути більш стриманим і ніколи не йдіть на необдуманий ризик. Незворушність і вміння приймати зважені рішення допоможуть вам уникнути неприємностей на життєвому шляху.

З
У давнину літера «з» сприймалася як символ зла і спокус. У зв’язку з цим наші предки намагалися уникати людей, в імені яких була присутня дана літера. Вважається, що володарі таких імен самі притягують негативну енергію, а значить, удача буде відвертатися від них протягом усього життя.

Щоб Фортуна повернулася до вас обличчям, постарайтеся боротися з такими негативними якостями, як злість, імпульсивність, жадібність. Тільки в цьому випадку ви зможете запобігти негативному впливу літери і змінити свою долю.

Й
Наявність цієї літери в імені не обіцяє власникові нічого хорошого. Такі люди часто відчувають безпідставні сумніви і стpaхи, через що їм складно домагатися своїх цілей. Як правило, стpaхи завжди відлякують удачу і провокують безліч інших проблем.

В першу чергу власники імені з цією літерою бояться опинитися на порозі бідності, тому не прагнуть заробити багато грошей через страх втратити свого статку в будь-який момент. Крім того, літера здатна впливати на особисте життя володарів. Відчуваючи страх бути покинутими, люди з літерою «й» в імені намагаються уникати знайомств з протилежною статтю і серйозних відносин, тому найчастіше віддають перевагу самотності.

Читайте також: Чому насправді не можна стирати зі столу рукою і навіть серветкою і наскільки небезпечно це може бути для людини

Н
Люди, в імені яких міститься літера «н», не можуть приймати рішення, не сумніваючись в їх правильності. Зазвичай їх невпевненість є головною причиною невдач і відсутності успіху. Незважаючи на це, такі люди дуже талановиті і, зумівши правильно направити свої сили, обов’язково зможуть досягти бажаних цілей. Якщо і у вашому імені присутня ця літера, експерти рекомендують вам бути більш рішучими.

You cannot copy content of this page