fbpx

“Якщо ти наpoдиш, без твого заробітку на що ми будемо жити? Давай виростимо мого сина, а потім про спільних дітей подумаємо”

Заміж за Матвія я вийшла кілька років тому, до того часу мій чоловік був уже розлучений, а у мене це перший досвід сімейного життя.

Поки ми зустрічалися і були ще в романтичній стадії стосунків, минуле життя чоловіка не давало про себе знати, але, як тільки ми одружилися і стали жити разом, у наш будинок прийшли проблеми.

Жили ми у мене, свою квартиру, яку брав з дружиною в спільну іпотеку, Матвій залишив колишній з сином. При цьому він продовжував платити внески за неї в повному обсязі.

Хтось скаже, що це з його боку було благородно, але мені від такого благородства легше не ставало: він платив іпотеку, плюс аліменти, а на наш спільний сімейний бюджет залишалися сущі копійки.

– У колишньої дружини не вистачить грошей, щоб платити свою половину внеску за квартиру, – пояснювала мені мама чоловіка, – а стільки вже сплачено, що шкода втрачати відсотки, та і їй з хлопчиком жити буде ніде.

Виходило, що мій внесок в сімейний бюджет був набагато вагомішим, особливо, якщо врахувати, що мій оклад був і так в півтора рази вище, ніж у чоловіка.

А потім почалися візити його 7-річного сина у наш будинок. Та не просто візити.

-Колишні на моря умотать, – ставив мене чоловік перед фактом, – Артем поки поживе у нас кілька тижнів.

Кілька тижнів розтягувалися на місяць. Хлопчик залишався один, поки ми були на роботі, і перевертав квартиру догори дном. При цьому, свекруха, яка була на пенсії, не вважала за потрібне сидіти з власним онуком.

А розпитувати хлопчика, про що тато говорив з «цією тітонькою», було цілком в її дусі. Мені ж потім це все і висловлювалося. Разом з тим, що я неправильно готую, не так, як годиться, прибираю в домі:

– Тьомочка розповідав, що ти м’ясо на вечерю даєш з салатом, хіба це їжа для чоловіка? – дорікала мені свекруха, – Тобі важко картопельки насмажити або макарони відварити? І навіщо ти купуєш випічку в пекарні? Вчися пекти пироги сама.

Словом, моє життя розглядалося під лупою і була предметом обговорення чоловіка, свекрухи та й колишньої дружини Матвія, з якою мама чоловіка спілкувалася.

Я нервувала, тим більше, що Артем став переїжджати до нас все частіше і залишатися все довше:

– Його матері треба влаштовувати своє особисте життя, – сказав мені чоловік, – хлопчикові не місце поряд з чужим дядьком, коли є батько.

Дивна логіка, а з чужою тіткою йому місце, якщо є рідна мати? А, враховуючи той факт, що у мене була однокімнатна квартира, особистого життя тепер не було у мене.

А потім я примудрилася зaвaгiтніти. Напевно, це сталося в той рідкісний проміжок, коли рідна мама забрала від нас Артема, для покупки йому шкільного одягу.

Я була рада, я хотіла дитину, мені було 28 років, так що і час був, як не кажи.

Влаштувала чоловіку романтичну вечерю, щоб повідомити новину. Він, мовчки загасив свічки і вімкнув світло.

– Розумієш, – приголомшив мене чоловік, – не на часі нам ця дитина. Я Артема хочу зовсім до нас жити взяти, а, якщо ти наpoдиш, то і місця нам всім не вистачить, та й без твого заробітку на що ми будемо жити? Давай виростимо мого сина, а потім про спільних дітей подумаємо.

У мене навіть сліз не було, тільки злість. Тобто, мені пропонувалося позбутися своєї дитини, щоб ростити чужy? І забути про своїх дітей років на 10?

Тому що мама хлопчика влаштовує своє життя, тато платить борги по іпотеці для чужої тітки, а без моєї зарплати вони не обійдуться? Верх нахабства і цинізму.

Чоловікові я вказала на двері. Разом з його проблемами і сином від першого шлюбу. Так, мені не потрібна його дитина, ціною моєї власної.

Так, я ніколи не зможу полюбити пасинка, особливо, якщо для цього мені доведеться зробити абopт.

Свекруха приходила, дорікала, що я безсердечна, що я повинна була ростити хлопчика. А я не повинна. Нікому і нічого. У хлопчика є мама і тато, навіть бабуся є.

Ми розійшлися. Моїй доньці вже 3 роки. Під час декрету я підробляла віддалено, так що ми не пропали.

Колишній чоловік живе у колишньої свекрухи разом з Артемом, мама якого в черговий раз розлучилася і знову влаштовує своє особисте життя.

Читайте також: Пішла заміж за власного зятя та ще й сина йому наpoдила

Колишня свекруха внучку не бачила, тільки зустрівши мене на 8-му місяці випадково, покрутила пальцем біля скроні. Колишній чоловік прийшов лише один раз, поцікавився, чи не подам я на аліменти:

– Ти ж знаєш, я був проти її народження, – промимрив папаша, – але, якщо ти подаси на аліменти, то я буду платити.

Не подам. Батько моєї дівчинки вписаний в свідоцтво про її народження з моїх слів. Коли дочка виросте, ніхто не скаже їй, що вона повинна матеріально допомагати своєму батькові або бабусі.

Це моя дочка, тільки моя.

Джерело.

You cannot copy content of this page