Якщо ти помітила у своїй поведінці хоча б кілька ознак з цього списку, вітаємо, ти поповнила ряди романтично налаштованих панянок

Метелики в животі, вірні ознаки того, що ти по вуха закохалася

Іноді ми не зізнаємося навіть самим собі, що закохалися остаточно та безповоротно. Якщо ти помітила у своїй поведінці хоча б кілька ознак з цього списку, вітаємо, ти поповнила ряди романтично налаштованих панянок.

Ти вбираєшся на зустріч з ним

Скільки б ми не запевняли, що дівчата одягаються виключно для себе, у моменти закоханості верх бере те саме природне інстинктивне почуття, коли нам щосили хочеться сподобатися потенційному партнеру. І ось ти вже цілу годину крутишся перед дзеркалом, підбираючи вбрання для виходу з дому, знаючи, що ви сьогодні неодмінно побачитесь – на роботі, в університеті чи в спільній компанії.

Коли в нас тільки прокидаються почуття, ми стаємо несподівано вимогливими до дрібниць, які ще недавно були нам байдужі. Якщо замість звичної «гульки» ти раптом накручуєш з ранку локони, змінюєш зручний трикотажний костюм на романтичну сукню і ретельно замазуєш прищик, що вискочив – у твоєму оточенні точно з’явилася цікава персона, від якої ти мрієш отримати комплімент.

Ти посміхаєшся, коли він пише

Чи ти помічала, що майже всі листування ми зазвичай ведемо з кам’яним обличчям. Навіть коли подружка, мама, колега кидає тобі смішні відео, а ти у відповідь надсилаєш купу смайлів, що регочуть. Але все змінюється, якщо тобі пише хтось справді особливий. Від одного повідомлення, що від людини надійшло повідомлення, тебе накриває тепла хвиля хвилювання, а губи самі розпливаються в посмішці.

Закохані – як діти, радіють справжнім дрібницям, у тому числі звичайнісіньким текстовим повідомленням. Ти мрійливо посміхаєшся на кожен його «доброго ранку» і «як справи»? Тоді ти абсолютно точно небайдужа до співрозмовника і, здається, вже приміряєш на себе його прізвище.

Тобі нагадує про нього буквально все

Чи ти помічала, що з коханими людьми завжди пов’язано особливо багато асоціацій? Наприклад, ти чуєш музику, яку він включав у машині, і одразу думаєш про нього, або ловиш нотки його парфуму – і відразу думками переносишся до нього. Якщо такі флешбеки з’явилися у твоєму житті, це говорить про справжню прихильність.

Яскраві почуття, які ми відчуваємо під час зустрічі з коханим, провокують створення так званих «емоційних якорів». Ми починаємо асоціювати з людиною різні місця, аромати, смаки та музику, і незабаром про неї справді нагадує кожна дрібниця.

Ти шукаєш контакту

Бажання доторкнутися до іншої людини – одна з головних ознак закоханості. Хоча іноді ми навіть не усвідомлюємо, що фізично тягнемося до когось. Адже мова не лише про обійми. Навіть потреба просто стояти або сидіти поруч, дружньо поплескати по плечу або жартома полоскотати теж говорить про те, що людина тобі симпатична і ти на підсвідомому рівні шукаєш тактильного контакту.

Це наповнює нас відчуттям щастя і лише зміцнює прихильність. Отже, якщо ти ловиш себе на тому, що дотики людини викликають у тебе приємні почуття, є велика ймовірність, що «механізм» закоханості вже запущений.

Ти забула про колишніх

Ще місяць тому ти із завидною регулярністю перевіряла свого колишнього, де він з ким він був, переглядала спільні знімки, а сьогодні навіть про нього не згадуєш. Схоже, всі твої думки зайняті новим претендентом. Адже не дарма кажуть, що лише нові почуття здатні назавжди витіснити з голови та серця минулі стосунки.

А якщо колишній і зовсім вирішив раптом знову з’явитися у твоєму житті з несподіваним повідомленням чи дзвінком, і ти при цьому залишаєшся байдужою до його жестів — це найвірніша ознака того, що твоє серце вже зайняте іншою людиною. Швидше за все, ти чудово знаєш, про кого йдеться.