fbpx

Якщо у вас немає будильника, ви не людина – супергерой. Що ранкові звички розкажуть про вашу особистість

Якщо ви натискаєте кнопку «Відкласти»

Якщо ви натискаєте кнопку «відкласти» вранці, коли будильник загоряється, значить, ви, ймовірно, не дуже вірите в теорію «рання пташка отримує хробака». Вам подобається бути в теплі і затишку і ви можете подумати, що варто витратити кілька хвилин в ліжку. Ви тип людини, який любить насолоджуватися дрібницями в житті.

Якщо ви прокидаєтеся раніше будильника

Якщо ви прокидаєтеся, перш ніж ваш будильник почне дзвонити, кожен день, то я готовий посперечатися, що ви дійсно продуктивна людина. Пробудження за 10 хвилин до того, як почуєте дзвін будильника, ймовірно, має якесь відношення до великої кількості сну, яке ви отримуєте, і правильному циклу, тому продовжуйте засипати в тих годину.

Якщо у вас взагалі немає будильника

Якщо у вас взагалі немає будильника, тоді ви не людина взагалі, а супергерой. Маючи такий тонко настроєний ритм, що ви можете спокійно спати, знаючи, що ви завжди прокидаєтеся в потрібний момент, ви є надлюдиною з врівноваженою психікою (чи навпаки)!

Якщо ви плануєте свій зовнішній вигляд заздалегідь

Ви завжди плануєте заздалегідь, і знаєте що збираєтеся надіти на наступний день? Якщо у вас завжди є наряд, що очікує вас вранці, то ваш тип людини з довгостроковим баченням. Ви думаєте не тільки про сьогодення, а й про майбутнє, що, безумовно, є хорошою ознакою для вашої професійної життя.

Читайте також: Одна любов на трьох. Вона сподівається, що Вітя з нею залишиться але чекає на нього ще дружина

Якщо ви кидаєтеся за вибір одягу в останню хвилину перед виходом

Це може означає, що ви схильні бути трохи розсіяними, коли справа доходить до планування. Майте на увазі, це не обов’язково погано.

Якщо ви робите зарядку

В цьому світі є два типи людей: ті, хто тренується на світанку (до того, як вони навіть випили кави) і всі інші. Ви цілеспрямовані і ви, ймовірно, дуже щасливі, так як ви починаєте день з великого збільшення ендорфінів.

Якщо ви забули з’їсти сніданок

Якщо ви забуваєте з’їсти сніданок майже кожен день, то ви вважаєте, що багатозадачність є серйозним навиком, гідним бути включеним у ваш LinkedIn.

Якщо ви завжди спізнюєтеся на роботу

Якщо ви постійно спізнюєтеся на роботу, незалежно від того, наскільки сильно ви намагаєтеся змінити свій розклад, то ви, ймовірно, злегка змучений або високо творча людина.

Якщо ви пробували все, бути пунктуальним і нічого не працює, спробуйте працювати у зворотному напрямку: спочатку лягайте спати, щоб ви могли прокинутися в більш ранній час, відчувати себе бадьорим і мати більше часу, перш ніж ви вийдете за двері. Це варто спробувати, і ваш бос, швидше за все, подякує вам за це.

Джерело

You cannot copy content of this page