Якщо вам наснився один з 7 цих символів — ви неймовінро щаслива людина

Вважається, що жінкам віщі сни сняться тільки в середу і п’ятницю, так як їх прийнято вважати жіночими днями. Звідти і пішло повір’я: з четверга на п’ятницю сни збуваються.

Особливо варто акцентувати увагу на сни під час церковних свят. І варто їх пам’ятати і розуміти, адже це напевно віщий сон.

А також у сні можна натрапити на різні символи, які ми не розуміємо, у звичайному житті, але потрібно розбиратися в них. Так як вони допоможуть розібратися в багатьох речах в житті.

І так кілька тлумачень віщих снів:

Коробки
Якщо коробка повна, то це добре і говорить про благополуччя. А якщо, навпаки, порожня, то до великих грошових проблем. Означає, що можливо людина буде розчарована чимось або навколишні щось не договорюють вам.

Падіння
Якщо падаєте вниз, то це погано і говорить про те, що можлива невдача. А якщо падати куди-небудь, то це обіцяє втрату в положенні. Але якщо падіння різко переходить на зліт, то це говорить про те, що в справах буде везіння.

Кішки
Вважається, якщо наснився кіт, то це до лайки, а якщо маленькі кошенята, то до невеликого непорозуміння. Але в будь-якому випадку, якщо сняться кішки, то на інтуїцію можна спокійно покластися.

Зуби
Якщо випадають з кpoв’ю, то віщують хворобу. А якщо безболісно випадають, то все старе піде на другий план.

Читайте також: Навіть відписався від коханки: Чоловік Ані Лорак усіляко намагається з нею помиритися

Мурахи
Віщують метушливі і трудові будні.

Волосся
Якщо сниться сон про те, що ви розчісуєте волосся, то це означає, що намагаєтеся розібратися у своїх проблемах. І пам’ятайте, чим довше волосся, тим заплутанішi у вас проблеми.

Вода
Вона говорить про те, що від вас потрібні рішучі дії. Якщо вам сниться море спокійне, то чекають якісь приємні звістки.

Джерело.