Якщо вам наснився один з 7 цих символів — ви неймовінро щаслива людина

Вважається, що жінкам віщі сни сняться тільки в середу і п’ятницю, так як їх прийнято вважати жіночими днями. Звідти і пішло повір’я: з четверга на п’ятницю сни збуваються.

Особливо варто акцентувати увагу на сни під час церковних свят. І варто їх пам’ятати і розуміти, адже це напевно віщий сон.

А також у сні можна натрапити на різні символи, які ми не розуміємо, у звичайному житті, але потрібно розбиратися в них. Так як вони допоможуть розібратися в багатьох речах в житті.

І так кілька тлумачень віщих снів:

Коробки
Якщо коробка повна, то це добре і говорить про благополуччя. А якщо, навпаки, порожня, то до великих грошових проблем. Означає, що можливо людина буде розчарована чимось або навколишні щось не договорюють вам.

Падіння
Якщо падаєте вниз, то це погано і говорить про те, що можлива невдача. А якщо падати куди-небудь, то це обіцяє втрату в положенні. Але якщо падіння різко переходить на зліт, то це говорить про те, що в справах буде везіння.

Кішки
Вважається, якщо наснився кіт, то це до лайки, а якщо маленькі кошенята, то до невеликого непорозуміння. Але в будь-якому випадку, якщо сняться кішки, то на інтуїцію можна спокійно покластися.

Зуби
Якщо випадають з кpoв’ю, то віщують хворобу. А якщо безболісно випадають, то все старе піде на другий план.

Читайте також: Навіть відписався від коханки: Чоловік Ані Лорак усіляко намагається з нею помиритися

Мурахи
Віщують метушливі і трудові будні.

Волосся
Якщо сниться сон про те, що ви розчісуєте волосся, то це означає, що намагаєтеся розібратися у своїх проблемах. І пам’ятайте, чим довше волосся, тим заплутанішi у вас проблеми.

Вода
Вона говорить про те, що від вас потрібні рішучі дії. Якщо вам сниться море спокійне, то чекають якісь приємні звістки.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram