Якщо ваші новорічні бажання не здійснюються, ви просто не правильно їх загадуєте! Ось як це потрібно робити

Новий рік — період буму на численні бажання. У той час, коли багато людей відпочиває, Всесвіт працює без перепочинку, і обробляє бажання, що надійшли під час бою курантів.

Чому саме в Новий рік такий ажіотаж? Та тому, що в цей період час як би обнуляється. Дорослі на мить стають дітьми: радіють від душі, веселяться у вкарнавальних костюмах, завмирають від захоплення, милуючись іскрами бенгальських вогнів, і сміються від душі під хлопки новорічних хлопавок. І вся ця щаслива суєта йде по всьому світу. Чарівна енергетика на піку. Саме тому новорічний час найкращий для загадування своїх найпотаємніших бажань. Джерело

Проте, на жаль, хоч і кажуть, що надія вмирає останньою, вона все-таки вмирає, коли черговий рік добігає кінця, а бажання, загадані в чарівну ніч, так і залишаються в сфері нездійсненних. Чому? Що ми робимо не так? Чому не виконуються бажання? Як правильно загадувати бажання? З’ясуємо.

І почнемо з повторення, яке не даремно називають матір’ю навчання.

Основні правила, щоб бажання здійснилися на 100%

1. Як би дивно це не звучало, але для початку визначтеся зі своїми справжніми бажаннями

Більше 60% того, що ми бажаємо, насправді не є нашими бажаннями, вони заселилися в наші думки за рахунок зовнішніх факторів. Це і батьківське виховання, і думки людей, які нас оточують, і реклама, і друковані видання (газети, журнали), і нинішня мода.

Як дізнатися, ваше це бажання чи ні?

Зробити це просто. Для цього уявіть собі, що того, чого ви бажаєте, у вас ніколи не буде. Ну не збудеться це бажання у вас і все. Наприклад, ви хочете навчитися шити. Уявіть, що ви ніколи не потрапите на курси крою і шиття. Ну не буде у вас цієї можливості в житті. Уявили? Що ви будете відчувати? Чи щемить сердечко від болю, що бажане не збудеться? Чи відчуваєте ви смуток? Якщо так, то ви бажаєте серцем. І тільки такі бажання, що йдуть з глибини душі (з серця) виконуються на 100%. Все інше — сміття.

2. Потрібна конкретика

Наприклад, якщо часто говорити ось такі слова: «Я дуже хочу свій кут, нехай маленький, але свій». Бажання неодмінно збудеться.
Якщо мова йде про квартиру, то яку, де, скільки кімнат, яка площа кожної кімнати, які сусіди, який вид з вікна, як далеко від зупинки і т. д. Якщо бажаєте машину, то якої марки, автомат чи механіка, в якому кольорі, з якими функціями і т. д.

3. Табу на частку «не»

Кажуть, що Всесвіт заперечення не сприймає. Тобто загадане «не хочу хворіти», вона сприймає як «хочу хворіти». Відповідно, часті жіночі бажання: «не хочу працювати, як кінь», «не хочу рано старіти», «не хочу, щоб улюблений зраджував», прочитайте без цієї підступної частки і самі зрозумієте, чому до цих пір працюєте на ненависній роботі; старієте не по днях, а по годинах; а улюблений походжає наліво.

4. Запишіть свої бажання

Так Всевишнім виконавцям бажань буде легше сконцентруватися. В іншому випадку ваші бажання просто загубляться в хаотичному потоці власних думок.

5. Мрійте і частіше візуалізуйте бажане

Це як в ресторані потрібно частіше нагадувати зайнятій офіціантці про замовлення, щоб його принесли швидше. Так і з бажаннями. Якщо не будете настирливими, станете в кінець черги.

6. Вірте

Кожною клітинкою будьте впевнені в тому, що ваше бажання здійсниться не дивлячись ні на що. Без віри не буде результату, як би ви не старалися.

Читайте також: Любовний гороскоп на січень 2020 року вказує на активність Венери. Комусь неймовірно пощастить в цьому місяці

На що звернути увагу саме в Новий рік

1. Новий рік — це смачне, ситне застілля і річки спиртного. Ні в якому разі не вимовляйте свої бажання після вживання алкоголю. Коли людина п’яна — вона взаємодіє з низькими енергетичними вібраціями, і ваші бажання «дійдуть» або в спотвореному вигляді, або не дійдуть зовсім. Тому, якщо ви дійсно дуже хочете, щоб ваше бажання здійснилося, під час бою курантів перебувайте в тверезому розумі й твердій пам’яті.

2. Намагайтеся встигнути загадати бажання (записати) до 12 ночі, щоб під час хвилюючого бою курантів ще раз у голові вимовити всі «хотілки». Саме в цей час позитивна енергетика настільки сильна, що багато людських бажань виконуються в перший же місяць нового року.

Пізніше, звичайно, теж можна загадати. Проте, як правило, після 12 кристально тверезими залишатися вже складніше.

3. Вже з 1 січня намагайтеся жити так, як ніби всі ваші бажання збулися. Тут знову-таки важливу роль відіграє віра. Без неї нікуди.

Повірте, мрії збувають, потрібно лише пам’ятати, як правильно загадувати бажання. Станьте чарівниками свого життя!