Якщо ви побачили 11:11 на годиннику – мерщій загадуйте бажання. Це особливий час і вам неймовірно пощастило

Випадково кинутий погляд на годинник, а там 11:11? Слід швидко загадувати бажання! А можна просто подумати про везіння.

Найчастіше, якщо людина потрапила на такий час – це запам’ятовується. І це зовсім не дурниці, а навпаки правильно. Радимо так робити надалі. І для цього є кілька причин. Джерело

Почнемо з того, що таке на циферблаті випадає тільки один раз за добу (щоб всі цифри були однаковими). Вважається що цей час «повний», «чистий», «ідеальний».

Саме тому так приємно дивитися на електронний годинник, коли там 4 одиниці. І тим більше це стосується педантів і для людей з математичним складом розуму. Ми створені таким чином, що стрaшно любимо, коли все навколо на своїх місцях. І коли стрілки годинника заходять один на одного, для нас це справжня ідилія.

Існує поняття, яке називають «теорія синхронності». І в ній є пояснення щодо 4 одиниць на годиннику. Всі ми любимо порядок, але іноді його складно домогтися. Тому, коли на годиннику випадають однакові цифри, ми підсвідомо радіємо і загадуємо бажання (це може бути 10:10, або 11:11 або 12:12).

Також частина людей впевнені, що цей час було створено спеціально. Щоб наші ангели-хранителі могли говорити з нами.

У цей час добре загадувати якесь бажання. Це і є той зв’язок з вищими силами. Невже ви вірите, що просто так в цей момент вам чогось хочеться. Нічого подібного!

Для прихильників нумерології, цифра «11» також має свій шарм. Це символ чистоти. Саме в цей час найкраще займатися аналізом себе, а також навести порядок всередині (думки, побажання, емоції, ідеї).

Хоча насправді, ніхто не може точно сказати, чому ці значення відіграють таку велику роль для нас. Але, в них точно є якась таємниця!

Крім цього, є ще одне пояснення цих цифр, це активація ДHК. Психологи запевняють, що якщо ви часто зустрічаєте на годиннику час 11:11 тоді ви станете більш організованим, і упорядкуєте всі свої справи.

Це також Число Сили, оскільки складається з двох цифр. Також нумерологія, пояснює число 11, як щось магiчне і при цьому делікатне і тонке, це може бути як талант до створення чогось незвичайного, так і відмінну інтуїцію. Крім цього ця цифра може бути один цілим, в якому укладені і чоловіча і жіноча частина.

Крім того, є ті, хто пояснює 4 одиниці, як свого роду сигнал або код чи може навіть заклик до дії. Разом з тим це свого роду ключ до того, щоб пізнати себе по-справжньому. А також цю цифру вважають поясненням того, що кожен з нас це дух, а не фізична істота у якої є свій досвід.

Читайте також: Катюша перебувала на шостому місяці вaгiтності синочком, коли в двері подзвонили, на порозі стояла молода, красива дівчина, на вигляд років 15, з новонародженим малюком на руках. Це була друга дружина її Юри

А вам не здається все це дивним?

Розберімось, який вплив цифри мали на різні події в історії.

11.03.1876 року був здійснений перший дзвінок телефоном Олександром Беллом. Навіть якщо розібрати цифри самого року, виходить 1 + 8 + 7 + 6 = 22, а це як ви розумієте 11 + 11.

11.11.1989 року – день, коли впала Берлінська стіна.

11 числа в 11 ранку і 11 місяців у 1918 році закінчилася Перша Світова вiйна. Саме тому хвилина мовчання починається рівно о 11:11.