Якщо ви розсипали сіль, це не просто так. Так мене вчила бабуся і це дійсно працює й зараз

Пам’ятайте про те, що будь-яка, навіть найбільш погана прикмета може бути нейтралізована. Якщо ви розсипали сіль, то не потрібно падати духом і думати, що все тепер піде шкереберть. Попереджений значить озброєний!

Що означає розсипати сіль

Розсипати сіль – до проблем. Це знають всі. Однак важливо враховувати, де, коли і в яких обставин це сталося. Джерело

Розсипати випадково сіль на стіл під час готування, прибирання або їжі – до численних дрібних проблем. Відбутися вони можуть не тільки з вами, але і з вашими близькими.

На заході вважається, що розсипати на столі сіль на самоті нічого не означає або максимум віщує вам поганий настрій. Але якщо ви розсипали сіль за трапезою разом з іншими людьми, то з ними ви можете найближчим часом посваритися.

Велику роль відіграє те, куди потрапила сіль. Розсипати сіль на підлогу означає, що вас можуть чекати проблеми з законом, з поліцією. Якщо сіль посипалась прямо в їжу, чекайте зради або великої сварки.

Розсипати сіль рано вранці – весь день нанівець. Якщо ви зробили це прямо перед сном, то цілком ймовірно, що хтось погано про вас думає. На сході також вважається, що в такому разі хтось із оточення згадає про дану вами раніше невиконану обіцянку.

Розсипана сіль вранці в понеділок означає, що на тижні варто дуже обережно ставитися до своїх обов’язків, щоб не накликати біду. У п’ятницю ввечері розсипати сіль – до вдалих вихідних, а ось в неділю це може означати, що ви на минулому тижні зробили якийсь неправильний вибір, наслідки якого виявляться трохи пізніше.

Розсипати сіль уві сні – до зневіри і безпідставного смутку у вас або у ваших близьких. Можливі сварки.

Якщо розсипали сіль на стіл не ви, а, скажімо, ваш гість, то це може означати, що у нього погані наміри щодо вас. Можливо, він щось задумує або просто щось не договорює, не відноситься до вас так, як говорить, лукавить або лицемірить.

Зате якщо ви розсипали сіль, коли відкривали нову упаковку, то нічого страшного не станеться. Навпаки, це до успіху в роботі, до приємних новин.

Читайте також: 5 слів, які притягують бідність, невдачі і борги. Перестаньте їх вживати і помітите зміни

Як обійти погану прикмету

Експерти рекомендують прийняти той факт, що щось може статися, але не сумувати і дивитися в обидва.

Якщо ви будете напоготові, то нічого поганого, швидше за все, не відбудеться. Залишайтеся оптимістичними: це допоможе в нейтралізації можливих проблем. Ну а якщо прикмета не дає спокою, можна скористатися заходами протидії. Просто знайдіть відповідний для вас спосіб, і ніяка випадковість не зашкодить вам.