“Якщо Зеленський не піде на мирний договір, то, повірте, йому доведеться з часом підписати акт про капітуляцію. росія у цій війні не програє” – лукашенко

Самопроголошений президент білорусі лукашенко вважає, що президенту України Володимиру Зеленському варто прийняти пропозиції президента росії путіна щодо миру, інакше Києву згодом доведеться підписати “капітуляцію”.

Про це лукашенко заявив в інтерв’ю японському телеканалу TBS, “Белта”

“Я переконаний, що найближчим часом цей конфлікт – операція росії – закінчиться миром.

Скажу вам вперше головне: росія пропонує Україні – путін Зеленському, я це точно знаю, – абсолютно прийнятний варіант договору. І сьогодні ще можливо, щоб Україна з росією домовилися та Зеленський підписав із путіним цей договір.

Якщо Зеленський на це не піде, то, повірте, йому доведеться з часом підписати акт про капітуляцію. росія у цій війні не програє. У цьому ви 100% переконані також. Чим закінчується війна у разі перемоги однієї зі сторін, Японія знає краще, ніж я”.

лукашенко також висловив думку, що білорусі не доведеться воювати з Україною, але не виключив цього у разі ескалації.

“Заходу не вдасться втягнути нас у цей конфлікт. У нас достатньо розуму, щоб не втягнутися в цей конфлікт, як нас сьогодні американці разом зі своїми партнерами штовхають до цього конфлікту”, – сказав лукашенко.