Якщо Жінку переповнює почуття Образи, значить, Пора зробити Щось  для СЕБЕ

Жінка – дуже ніжна істота, до якої потрібно завжди ставитися з особливою обережністю.Коли у жінки напад образи, вона не може змусити себе відчувати любов. Джерело

Коли у людини болить зуб, їй важко бути милою і ласкавою, – те ж саме стосується нападів образи у жінки. Нехай навіть вона як і раніше любить свого партнера і ставиться до нього з ніжністю, образа заважає їй щиро цінувати його.

Замість того щоб радіти проявам турботи з боку чоловіка, дружина схильна зосереджуватися на тому, як багато робить вона і як мало він.

Вона може вести себе так, як повинна вести себе любляча людина, але її серце залишається закритим.

Коли серце жінки закрите, вона починає вести підрахунок очок, і чоловік завжди залишається в програші.

Якщо вона за свої добрі справи отримує шістдесят очок, а він за свої – двадцять, жінка віднімає двадцять з шістдесяти, і виходить новий рахунок: сорок -нуль.

У такі моменти їй дійсно здається, ніби він нічого для неї не робить. Це – симптом нападу образи.

З роками напади образи можуть перерости в хронічну образу. На цьому етапі жінка помилково вважає, ніби вийшла заміж не за ту людину, і подумує про розлучення.

Немає сумнівів: ця жінка не отримує від шлюбу того, що їй потрібно, але це не означає, ніби вона не може отримати необхідне. І інша людина теж зовсім не обов’язково дасть те, що їй потрібно.

Що ти отримуєш від взаємин, залежить не стільки від партнера, скільки від твого до нього відношення.

Жінки, що замислюються про розлучення, найчастіше скаржаться: «Я весь час даю, даю, даю і не отримую те, що необхідно мені».

Для вирішення цієї проблеми слід зрозуміти, що таке напад образи. Тоді, замість того щоб кинути чоловіка і повторити ту ж схему з іншою людиною, жінка може навчитися віддавати по-іншому.

Тепер жінка перестає весь час віддавати, в надії що партнер їй відплатить тим же, і вчиться давати собі.

Якщо Жінку переповнює почуття ОБРАЗИ, ЗНАЧИТЬ, ПОРА ЗРОБИТИ Щось для СЕБЕ.

Коли жінка занадто багато віддає, вона завжди мало отримує.

Знаючи про все сказане вище, жінка може нарешті дозволити собі не жеpтвувати собою заради партнера, але робити те, що їй подобається.

Замість того щоб чекати, що партнер зробить її щасливою, і вважати себе зобов’язаною задовольнити всі його потреби, вона почне сама давати собі необхідне.

Віддавати партнеру абсолютно все, що маєш, а потім чекати, що він повністю задовольнить твої потреби, – нездорова тенденція.

Оптимальний варіант -робити все, що потрібно тобі, і постаратися отримати необхідну емоційну підтримку – і після цього ти зможеш щиро давати любов свого чоловіка і дітям, нічого не чекаючи взамін.

Такі взаємовідносини приносять набагато більше задоволення.