fbpx

Якщо зробити все правильно, на Благовіщення можна залучити удачу і гроші в своє життя

Ритyaли на Благовіщення актуальні для православних, які шанують народні традиції.

Відомо чимало ритyaлів Благовіщення, які дійшли до нас від наших предків. Вони допоможуть залучити у ваше життя щастя і благополуччя, а також зібрати хороший урожай. Джерело.

У минулі часи святкування Благовіщення не обмежувалася тільки службою в храмі і відпочинком: люди гуляли, співали пісні, веселилися, водили хороводи, влаштовували змагання, стрибали через багаття і грали в різні ігри. Головною подією дня було випускання птахів. Вважалося, що якщо подарувати свободу птахові, можна отримати на весь рік щастя і удачу.

Так до наших днів дійшли деякі дієві ритyaли на Благовіщення, покликані привернути в ваш дім достаток і благополуччя.

Xлібні косички

Господині в цей день повинні спекти хлібні косички, які привернуть в сім’ю благополуччя. Їх спекти потрібно в неділю. Жінка повинна замісити здобне тісто по її улюбленому рецепту.

Коли тісто вимішене, розділіть його на стільки рівних частин, скільки у вашому домі живе людей. Потім кожен шматочок розділіть на 3 частини, з яких заплетене косички. Кіски випікаються, після чого кожен член сім’ї повинен з’їсти свою косичку повністю, щоб весь рік в сім’ї панували щастя, мир, благополуччя і достаток.

Горщик з грошима

Візьміть глиняний горщик, монети і гроші зі свого гаманця і зелену воскову свічку. Розкладіть гроші навколо горщика, запаліть свічку і «пройдіться» нею за годинниковою стрілкою навколо монет. При цьому уявляйте, як ваші фінанси ростуть і ви стаєте багатшими. Потім зберіть розкладені гроші (рухайтеся за годинниковою стрілкою) в горщик і сховайте його від сторонніх очей: він стане хорошим фінансовим талісманом і оберегом.

Ритyaл «Пророщування злаків»

Цей ритyaл хороший для того, щоб активізувати фінансові потоки і проводять його саме на Благовіщення.

Читайте також: Вечір перед Благовіщенням особливий, а в свято, 7 квітня, можна здійснити будь-яке добре бажання: як правильно це зробити

Для проведення ритyaлу вам знадобиться невелика ємність, 7 монет, бажано старовинних, так як вони містять більше натуральних компонентів, ніж сучасні монети. Також вам знадобляться пшеничні зерна і хусткa.

На дно взятої ємності, наприклад, невеликого квіткового горщика, викладіть монетки, потім засипаєте зерна пшениці і заливаєте водою. Попросіть у Господа благословення, уявіть, як ваше благополуччя зростає і на такій позитивної ноті накрийте ємність з зернами.

Коли зерна проростуть, візьміть монети, покладіть їх у свій гаманець і не витрачайте.

You cannot copy content of this page