Яку зачіску в жодному разі не можна робити на Благовіщення аби не не втратити кохання і лад у сім’ї

На Благовіщення є прикмети і для незаміжніх дівчат, і для заміжніх – але одне повір’я чітко вказує, яку зачіску не можна робити 7 квітня, якщо не хочеш погубити відносини і втратити кохання.

У народі за старих часів стверджували: на Благовіщення не можна ні в якому разі нічого плести – інакше сам собі “заплутаєш” зв’язки із ріднею, будуть у родині розлад і сварки. Ця заборона поширюється на будь-яке плетіння: не можна як сплітати нитки (в’язати, шити), так і, наприклад, займатися плетінням кошиків, парканів.

Звідси і цілком логічний висновок: волосся на Благовіщення не можна заплітати в коси.

І в цьому випадку знамените повір’я на Благовіщення: “Пптах не в’є гнізда, а дівка не заплітає коси” – слід трактувати не тільки в переносному сенсі (мовляв, робити в таке велике свято нічого не можна), але і в самому прямому.

Тому краще взагалі поменше чіпати волосся цього дня. Навіть місячний календар стрижок на квітень 2022 радить 7-го числа відмовитися від складних цяцькованих зачісок: зробити щось простіше, а декоративних елементів (бантів, шпильок) використовувати поменше. Можна просто накрутити волосся в красиві кучеряві локони.

До слова, дівчина, яка знайшла на Благовіщення пролісок – обов’язково вийде заміж цього року, запевняють прикмети.