Яких подарунків в жодному випадку не можна дарувати на Новий рік, а яких і зовсім потрібно остерігатися

Подарунки на Новий рік – найактуальніша тема напередодні святкових зимових днів. Люди кілька тижнів перебувають у пошуку чогось особливого для своїх коханих, дорогих та близьких. Існує і безліч прикмет з приводу Новорічних подарунків.

Що не можна дарувати на Новий рік? Адже кожен рік має свій символ, який дбайливо опікується ним і який може бути незадоволений вашим придбанням.

У 2022 році кермо влади бере Блакитний Водяний Тигр. Який він за характером, що любить і що не любить, які має переваги у побуті, в їжі? Ці та інші питання допоможуть вам не потрапити в халепу з презентом на Новий рік 2022.

Перш за все, Тигр любить свободу і розкіш у всьому своєму змісті. Він не обов’язково претендує на дорожнечу, проте виглядати подарунки мають шикарно. Головне – презентаційний зовнішній вигляд. Тож чи можна дарувати на Новий рік дорогі дари, що розорюють вас?

Звичайно можна, а якщо йдеться про близьку, дорогу вам людину, ще й потрібно. Чому б не побалувати коханих дорогими штучками, адже Тигр (як символ року) дуже любить подарунки та приємні сюрпризи. У жодному разі не підносьте в цей рік дрібнички і непотрібні подарунки, зроблені своїми руками.

Тигр – тварина царствена, він цього не схвалить. Не варто вручати в цей рік і туалетне приладдя у вигляді гарних гребінців, шампунів та мила. І вже зовсім поганим тоном буде презент у вигляді парфумів. Хазяїн року не прихильник різного там чухання і просто не оцінить такі подарунки. А вже до запахів він ставиться дуже і дуже вибірково, до того ж, щоб презентувати парфуми треба досконало знати смак сторони, що приймає дар.

Зустрічати 2022 краще в красивих, святкових вбраннях. Не обов’язково дорогих, але відповідних нагоді. Футболку, джинси та домашні капці Тигр не схвалить, навіть якщо ви зустрічаєте свято вдома. Стати улюбленцем символу року допоможуть такі подарунки.

На Новий рік в жодному випадку не можна дарувати годинники, дзеркала, рушники.