Яких речей і чому не повинно бути у вашій СПАЛЬНІ? Поради, які допоможуть Вам покращити свій особистий простір та відпочинок

Яких речей не повинно бути у ВАШІЙ спальні? Так, є деякі “заборони”, які ви, очевидно, ігноруєте. Читайте далі, щоб з’ясувати, яких речей варто уникати у спальні.Джерело:

Гармонія спальні, і навіть всієї оселі, створюється через деталі. Багато з них часто залишаються непоміченими, хоча ви, напевно, страждаєте від їхніх нeгaтивниx наслідків.

Щоб переконатися, що ви чудово почуваєтеся в спальні й можете добре відпочити в ній, варто дотримуватися деяких принципів.

Більшість з них пов’язана із впливом речей на вашу енергію та розумову діяльність.

Читайте також:Відповідь Мудреця здивувала лютoго заздрісника. Притча, що змусить вас замислитися

9 речей, які не повинні бути в спальні:

1. Квіти.Багато людей наставляють квіти по всьому будинку. Проте квіти в спальні – погана ідея. Це не має нічого спільного з міфом, що вони нібито крадуть кисень вночі, це питання енергії.

На думку фахівців фен-шуй, квіти сприяють нeвiрнoсті та зрaдaм. Крім того, рослини можуть накопичувати пил, що дуже шкідливо для хвoрих на aлeргію.

Але ми також повинні вказати на позитивний вплив квітів у спальні. Рослини допомагають регулювати температуру, зменшують шум і мають заспокійливу дію.

2. Яскраві кольори.Помаранчеві, червоні та жовті зображення представляють енергію вогню – повну протилежність спокою, який люди прагнуть знайти у своїх спальних кімнатах. Хоча вони можуть позитивно впливати на пристрасть, вони також мотивують ревнощі та недовіру. Натомість ми рекомендуємо коричневі відтінки.

3. Телевізори або Wi-Fi.Багато людей насолоджуються переглядом телевізору в ліжку. Однак це не найкраща альтернатива для спальні. І телевізори, і бездротові пристрої, такі як маршрутизатори Wi-Fi, мають випромінювання, що завдає шкоди спокійній ночі.

4. Безлад у шафі. Навіть якщо ви закриєте дверцята, щоб не бачити безлад, захаращених шаф варто уникати в спальні. Ці речі, що займають місце, запобігають входженню нової енергії, тому вони не повинні бути в спальні. Крім того, відмова позбавлятися речей, які вам не потрібні, також позначиться на вашому житті, коли йдеться про матеріальні речі.

5. Дзеркала.Це одне з основних попереджень фен-шуй щодо місця, де ми відпочиваємо. Дзеркала відбивають енергію, тож ця енергія буде рухатися  і з вашого тіла до дзеркала вночі.
Ви можете перемістити дзеркало в іншу кімнату. Інший менш радикальний варіант – це переміщення дзеркала всередині вашої спальні, щоб воно не відбивало вас під час сну.

6. Захаращений стіл.Це майже так само, як і захаращена шафа, за винятком того, що ви все це бачите. Спробуйте не залишати все на поверхні, якщо у вас є стіл у спальні.

Це візуально забруднює місце і також дає почуття дезорганізації та незавершеності завдань. Ваш розум несвідомо передасть це у ваше щоденне життя, навіть якщо ви  не пам’ятаєте, що є у вашій спальні.

7. Стельові вентилятори.Фахівці фен-шуй стверджують, що стельові вентилятори постійно перерозподіляють енергію. Це перешкоджає спокійному нічному відпочинку. Вони стверджують, що найкращим вибором є кондиціонери або вентилятори на підставці, які можна перемістити з одного місця в інше.

8. Речі під ліжком.Багато людей зберігають коробки або інші речі під ліжком, але це погана ідея. Вони не повинні бути в спальні.

Вони поглинають вашу енергію, запобігають її обігу і не дають новим можливостям увійти в ваше життя. Крім того, це має нeгaтивний ефект, якщо ви спите в кімнаті разом зі своїм пaртнeрoм.

Та навіть більше, ліжко має бути не менше ніж на 5 сантиметрів вище від підлоги. Це допомагає посилити почуття сили та ієрархії.

9. Речі для роботи або тренування. Приємно мати вправний велосипед або тренажер вдома. Але ви, безумовно, не повинні тримати їх у своїй спальні! Вони відволікають вас, розвіюють ваші думки та спрямовують енергію на інші цілі, а не на відпочинок.

Ви покращите свій особистий простір та відпочинете краще, дотримуючись цих рекомендацій. Ви будете бачити результати щодня у вашій роботі і у ваших стосунках. Якщо у вас все ще є ці речі в спальні, спробуйте позбутися їх якомога швидше!