fbpx
Поради

Який місяць року є найсприятливішим для одруження? Народні прикмети та повір’я

Чого чекати від шлюбу в залежності від місяця вашого весілля?Джерело:

З одруженням пов’язано безліч ритуaлiв. Правда, деякі молодята не вірять ніяким прикметами. Однак з давніх часів прийнято дотримуватися традицій, які несуть досвід, накопичений народом, зокрема, щодо кращого місяці для весілля.

Січень

За повір’ями, весілля, зігране на початку року, не є благополучним. Вінчаючись в січні, можна рано залишитися вдoвoю або вдiвцeм. Однак варто зазначити, що раніше слов’янський народ часто гуляв весілля саме взимку.

Читайте також:Які подарунки будуть найкращими для Жінок за їхніми знаками Зодіаку

Лютий

Гармонійні, довгі стосунки очікують майбутнє подружжя, які уклали шлюб в цьому місяці, незважаючи на сильні морози.

Березень

Березневі шлюби обіцяють переїзд одного з подружжя на чужу сторону – батьківщину другого з подружжя. Зазвичай це інтернаціональні шлюби, де хтось із молодят повинен покинути свою країну і виїхати на місце проживання на чужину. Зіграти весілля в березні стане вхорошим варіантом для тих, хто хоче укласти шлюб з іноземцем.

Квітень

За прикметами, квітневе весілля може обіцяти нестабільність для пaртнeрiв і різкі контрасти – як катання на американських гірках по долі. Однак навесні все оживає, і по іншим весільним повір’ями, вінчатися навесні – запорука довгих любoвниx почуттів, тому ця прикмета дуже суперечлива.

Травень

Не дарма назва місяця співзвучно зі словом «маяти». Отже, повір’я попереджає, що зіграти травневе весілля – значить, все життя маятися, або зазнавати труднощів. За народними прикметами, пари, які обвінчалися в цьому місяці будуть шкодувати про це. Такий вибір обіцяє невірність і інший негатив.

Червень

Перший місяць літа є одним з найбільш сприятливих періодів для укладення шлюбу. Повінчавшіся в червні, молодята будуть розуміти один одного і жити душа в душу. Не дарма місяць названий весільно-медовим періодом. Червневе весілля є запорукою солодкого сімейного життя.

Липень

Середина літа вважається не таким вдалим періодом для укладення шлюбу в порівнянні з першим літнім місяцем. Життя молодят може скластися не так вдало. Успіх шлюбу на 90% залежить від пари. Але, згідно з іншими повір’ями, липень – один з нейтральних місяців. Як молоді люди будуть ставитися один до одного, так і складуться відносини.

Серпень

Це найкращий місяць для шлюбної церемонії. Молоде подружжя буде не тільки добре жити в шлюбі, але і стануть відмінними друзями, між якими буде повне взаєморозуміння. Укладення шлюбу в серпні підходить людям з пристрасним темпераментом. Життя буде наповнене яскравими моментами.

Вересень

Одруження в вересні є прекрасним вибором. Життя після вересневого весілля буде текти розміреним ритмом. Шлюбний союз виявиться надійним, хоч і без особливих пристрасних почуттів. Однак любов і повага будуть завжди присутні в житті молодят. Шлюб у вересні обіцяє стабільність і спокійне життя.

Жовтень

Жовтневе весілля може обіцяти складнощі молодому подружжю. У відносинах молодят, які одружилися в жовтні, можуть бути заплутані і нестабільні ситуації. Молоді люди, які уклали шлюб в цей місяць, можуть виявитися нещасливими в сімейному житті через конфлікти і непорозуміння.

Листопад

Шлюб, укладений в цей місяць, принесе достаток і матеріальне благополуччя. Молодята більше уваги приділяють фінансовій стабільності, ніж любoвнiй приcтрacтi. Хоча в цей осінній місяць зазвичай буває погана погода, прогнози і прикмети для проведення весільного торжества, як правило, хороші.

Грудень

Вважається сприятливим місяцем. Подружжя буде щасливе, у них народиться багато спадкоємців, а саме подружжя відчує багато радісних життєвих моментів. Укладати шлюб в грудні добре для тих молодят, хто дуже дорожить своєю любoв’ю.

А що про це каже церква?

Крім весільних повір’їв і особистих бажань при виборі дати весілля слід вивчити і церковний календар. Не всі дні підходять для проведення торжества. Щоб правильно визначити дату весілля, необхідно прислухатися до рекомендацій церкви.

You cannot copy content of this page