fbpx

Який знак Зодіаку ваш запеклий ворог

Овен – як ворог не представляє великої небезпеки оскільки представник цього знаку Зодіаку є дуже слабким супротивником. Овен дуже цілеспрямований і до того ж честолюбний чоловік.

Для Овна важливо завжди бути попереду всіх, тому він заповзятливий і прагнути займати перші місця завжди і в усьому. Для досягнення поставленої мети вживає різні ідеї. Овен практично завжди рішучий і цілеспрямовано йде впевненими кроками до фінішу.

Телець – дуже скритний і підступний ворог. Для досягнення бажаного результату він не шкодує ні своїх сил, ні коштів, ні часу. Телець воліє постійно перебувати в затишних і комфортних умовах, а також любить красиві та вишукані речі. Хоча представники цього знаку Зодіаку дуже повільні і уперті люди, але з них виходять надійні і віддані друзі.

Близнюки – відносяться до сильних, розважливих і непримиренних ворогів. Цей знак дуже легко знаходить контакт з будь-якою людиною. Він, як правило, має творче мислення, у нього все завжди під контролем, починаючи зі своєї поведінки й мови, закінчуючи їжею і питвом. Він намагається бути у всьому оригінальним і послідовним.

Читайте також: Найсильніший дyхом знак Зодіаку, який ніколи не “розпускає соплі”

Рак – загадковий друг і зовсім не небезпечний ворог. У Рака протягом дня може кілька разів змінюватися настрій, але це ніяк не відбивається на оточуючих його людей. Він дуже добрий і чуйний друг, а також ніжний чоловік і батько. Коли він знаходиться у хорошому настрої, то готовий зробити все що завгодно, щоб не тільки йому, але і всім, хто знаходиться поруч з ним, було добре.

Лев – будь то жінка або чоловік просто обожнює кокетувати. Він має широку душу, по натурі дуже щедрий, але запальна людина, тому не завжди можна знайти з ним спільну мову, оскільки цей знак Зодіаку дуже важкий у спілкуванні. Як ворога варто його боятися, краще Лева мати в добрих приятелях, ніж бачити в його особі свого ворога. Під час гніву він не контролює себе.

Діва – на представника, народженого під цим знаком Зодіаку, можна покластися завжди і у всьому. Діва по натурі скритна і замкнута людина, але не варто звертати на це увагу. В екстремальних ситуаціях вони завжди сміливі й спритні, беруть ініціативу і відповідальність на себе.

Їх практично неможливо зробити своїми ворогами, але вже якщо таке статися, то ворог з Діви вийде справжній: розумний, розважливий, цілеспрямований, сильний, сміливий і дуже небезпечний.

Терези – вороги зазвичай з них виходять ніякі. Представники цього знаку м’які і рaнимі, чутливі і доброзичливі. Але, в той же час, іноді можуть бути не тільки сентиментальними, але настирливими і дріб’язковими. До того ж, іноді можуть розпускати різні чутки. На все це вони здатні, якщо раптом виявляться ворогом. Якщо їх люблять, вони стають найвідданішими і милими, але якщо дозволити, можуть «сісти на шию».

Скорпіон – найнебезпечніший ворог з усіх знаків Зодіаку, його слід остерігатися і завжди бути напоготові. Вони без перебільшення вважаються найбільш жорсткими, мстивими і злопам’ятними людьми. До того ж, вони не прощають образ і рано чи пізно все одно помстяться. Тому постарайтеся направити їх темперамент в більш мирне русло – в любов і дружбу.

Стрілець – дуже активний, живий і самовпевнений. Він не є небезпечним ворогом, бо не може довго тримати зло на кривдника. В особистому житті Стрільцям постійно таланить, при бажанні може легко піднятися вгору по кар’єрних сходах.

Козеріг – як ворог ніколи не зробить серйозні заходи, але здатний неабияк помотати нерви кривднику. Козеріг розумний і надійний друг, тому на нього завжди можна покластися. Його поважають і цінують оточуючі люди і люблять близькі.

Водолій – ворогом він бути не може і не вміє. Він дуже впертий і непередбачуваний, але у відносинах дуже надійний. Всім кого любить, може пробачити будь-які образи.

Риби – є найбільш отруйними та підступними ворогами. Настрій Риб дуже мінливий, вони можуть бути як чарівними, так і просто нестерпними. Найчастіше мають запальний характер, нові знайомства заводять дуже обережно.

Автор – Гонтаренко Ксенія

You cannot copy content of this page