Яким буде початок літа? Теплим чи прохолодним і дощовим: прогноз синоптиків

Всі з нетерпінням чекають справжнього сонячного і теплого літа, щоб насолодитися цією чудовою порою сповна. Однак сподіватися на різке потепління і спеку все ж не варто, так як градус на вулиці занадто непевний для перших днів червня. За матеріалами: Молодий буковинець

Вийти на вулицю у футболці погода все ще не дозволяє. Коли нарешті прийде довгоочікуване тепло: розповість кліматолог.

Погода влітку 2020 року буде схожа на літній сезон 2001-го. Про це повідомила завідуюча відділенням кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів Інституту гідрометеорології Вазіра Мартазінова.

Синоптик прогнозує, що літо 2020 буде характеризуватися різкими змінами погоди, також очікуються грози, штормові вітри, шквали. Погода в червні 2020 буде мінливою. Зокрема, впродовж двох-трьох днів буде тепло, стовпчики термометрів піднімуться до +25 градусів і вище, потім температура буде знижуватися.

“За нашими прогнозами, перша половина червня буде дуже нестійкою в плані погоди. Але температура повітря буде все одно вище норми. Хоча такої виснажливої спеки в +30 не буде”, – сказала Мартазінова українським ЗМІ.

Друга половина червня 2020 пройде в рамках норми і навіть кілька днів буде похолодання, також пройдуть дощі. Погода в липні 2020 буде приблизно такою самою до середини місяця.

“А от що буде далі, ми ще будемо аналізувати. У серпні зазвичай з’являються вже високі температури, +30. Але цей місяць теж може виявитися нестійким, будуть хвилі холоду, хвилі спеки”, – розповіла кліматолог.

Фото ілюстративне з відкритих джерел