fbpx

Яким має бути гаманець, щоб у ньому завджи водились гроші? Дотримуючись цих порад, мільйонеркою я не стала, але матеріальне поліпшення вже відчула

У східному вченні існує маса порад про те, як залучити гроші і удачу. Способів дуже багато, але кожен з них досить простий. Експерти радять не нехтувати законами біоенергетики. Почніть з вибору правильного гаманця.

Колір гаманця

Зрозуміло, це найважливіший момент. Багато народних прикмети говорять про те, що гаманець повинен бути червоним. Що стосується фен-шуй, то експерти в цій галузі погодяться з такою прикметою. Справа в тому, що червоний колір притягує удачу. Навколо такого гаманця, а точніше, його господаря будуть більш інтенсивно циркулювати енергетичні потоки. Джерело

Недарма кажуть, що гроші люблять червоний колір. Він символізує Вогонь у фен-шуй, а це стихія багатства і влади. Також червоний гаманець блокує негативну енергію ворогів і недоброзичливців. Це допомагає при здійсненні покупок і угод.

Синій колір теж буде досить сприятливим вибором. Справа в тому, що синій відтінок стимулює роботу мозку. Він допомагає швидше приймати важливі рішення, що дуже корисно абсолютно в будь-якій роботі. Також синій гаманець посилить шосте чуття. Також цей колір має украй позитивний вплив на творчий потенціал людини. Це корисно для представників професій, пов’язаних з креативом. Синій гаманець підійде людям мистецтва.

Чорний гаманець. Чорний гаманець не нейтральний, як багато хто міг помилково припустити. Чорний колір хороший для тих людей, увагу яких легко розсіюється. Якщо занадто багато речей, які вас відволікають або заважають працювати, чорний гаманець буде дуже корисним.

Зелений гаманець. Зелений колір символізує фізичну силу, витривалість, працьовитість. Такий гаманець допоможе вам не втрачати віру в себе в найскладніших ситуаціях. Він буде постійно підживлювати вас, давати почуття впевненості. Зелений гаманець потрібен тим, хто багато працює або намагається досягти успіху в дуже непростій сфері бізнесу.

Не варто вибирати різнокольоровий гаманець. Необхідно, щоб він був монотонним. Тоді його енергетика буде максимальною.

Форма гаманця

Краще, щоб він був квадратним або прямокутним. Гроші люблять правильні форми. Круглі й інші гаманці не будуть настільки корисними, так що їх краще не купувати.

Витягнутий гаманець хороший тим, що в нього купюри поміщаються повністю, їх не доводиться складати. Квадратний гаманець перегинає гроші, що не дуже добре, проте навіть в такому випадку можна їх покласти досить акуратно – потрібно трохи більше терпіння.

Кути гаманця повинні бути трохи згладженими. Так він буде більш дієвим магнітом для грошей. Гострі кути негативно відбиваються на залученні фінансових потоків.

Інші важливі поради

Гаманець повинен вам подобатися. Потримайте його в руках. Вам повинно здаватися, що він створений спеціально для вас. Спирайтеся на інтуїцію, на почуття.

Не економте. Не обов’язково купувати найдорожчий гаманець. Головне, щоб він не був низькоякісним і негарним. До такого гроші липнути не будуть.

Читайте також: Прибираємо жовті плями на комірцях і сліди від поту за хвилину

Матеріал. Вибирайте гаманець з натуральної шкіри або замші. Натуральні матеріали завжди привертають більше удачі, тому що вони пов’язані з силою природи.

Не купуйте гаманець, що був у вжитку. Ця річ сильно прив’язується до господаря, тому не зможе стати талісманом для іншої людини. Навпаки, такий гаманець буде відлякувати удачу.

Розмір гаманця. Він не повинен бути занадто маленьким. Багато хто використовує затискачі для грошей – вони абсолютно марні з точки зору фен-шуй. Гаманець повинен бути великим і просторим, щоб у нього містилося якомога більше купюр.

Не зберігайте в гаманці нічого зайвого. Багато хто любить класти туди фотографії близьких, візитні картки, документи, чеки, але робити це не варто. У гаманці повинен зберігатися повний порядок, інакше привернути грошову удачу він просто не зможе.

You cannot copy content of this page