Яким обручкам віддають перевагу українські пари: несподівані висновки ювелірів

Дизайн обручки – один з основних параметрів вибору. Сучасним нареченим пропонується найширший асортимент виробів, здатних задовольнити будь-які, навіть самі незвичайні запити. Як вибрати обручки, слідуючи модним тенденціям?

Експерти  склали рейтинг популярних моделей обручок, яким віддають перевагу українські пари. Пише kolobok

Непорушна класика. Традиційні гладкі кільця без каменів і візерунків воліють більше 45% покупців. Ці моделі вибирають завдяки їх впізнаваності: лаконічний обводок міцно асоціюється з шлюбними узами.

В останні роки стали популярні широкі обручки, що закривають практично половину фаланги. Але, не дивлячись на новий тренд, більшість пар віддають перевагу вузьким варіантів і виробам середньої ширини.

Читайте також:Я зажди повторюю молодятам: «Щодня цілуйте свої обручки»

До речі, на зміну класиці з жовтого золота поступово приходять моделі білого кольору «під платину». Серед фаворитів – вироби з білого золота і срібні обручки.

Кільця з гравіюванням. Найчастіше майбутні молодята набувають гладкі парні кільця – «шайби», щоб зробити на них унікальні гравіювання. І якщо раніше імена молодят, дата весілля або слова клятви частіше наносилися на внутрішню сторону кільця, то сьогодні більшість наречених замовляють лицьову гравіювання.

На кільця наносять перші літери імен, римські або арабські цифри (пам’ятні дати), визнання в любові на різних мовах (наприклад, «Je t’aime», «Vos amo» або «I love you»), різні написи ( «Навічно разом »,« Любов і вірність »), вислови на латині, цитати з Біблії і навіть жартівливі фрази (« Стоп – зайнята! »).

Кільця «Спаси і Збережи». Приблизно 15% пар віддають перевагу кільцям «Спаси і Збережи». Якщо раніше вироби з православною написом носили тільки в якості оберега, то зараз їх використовують на церемоніях укладення шлюбу і вінчання.

Серед моделей лідирує срібний перстень «Спаси і Збережи» з об’ємними літерами, що виділяються на темному тлі (обробка – чорніння). Також популярні ажурні варіанти, в яких замість рослинного або абстрактного візерунка використовуються літери.

Дизайнерські кільця з декором і дорогоцінними вставками. Незмінним попитом користуються оригінальні дизайнерські моделі, кардинально відрізняються від гладкої класики. У даній категорії складно виділити переможців, оскільки в більшості випадків кільця випускаються лімітованими партіями.

Як правило, дизайнерські парні набори включають більш лаконічний варіант для нього і більш витончений для неї. Жіночі моделі можуть мати незвичайну шинку – ажурну, перекручену, доповнену об’ємним декором. «Силует» верхнього та нижнього країв обідка може бути як прямим, так і зігнутим. Також в тренді вироби з квадратним обідком і двоколірні моделі (срібло + золото).

«Двійники» знаменитих “обручалок”. Далеко не всі молодята настільки багаті, щоб купувати на весілля кільця від провідних ювелірних будинків «Тіффані» або «Картьє». Проте багато пар вибирають обручки з впізнаваним дизайном, правда віддають перевагу не дорогим брендовим виробам, а якісним і при цьому набагато більш доступним «двійників». Такі кільця виглядають майже як легендарні моделі, але не мають гравіювань з назвою Cartier або Tiffany & Co.

Кільця з камінням. Уже не перший рік зберігається мода на обручки з камінням. Крім звичних дорогоцінних вставок – діамантів (в тому числі і кольорових), – ювеліри використовують фіаніти, сапфіри, рубіни, аметисти і топази. Найбільшою популярністю користуються моделі з одним і трьома діамантами, а також вироби з розсипом дрібних каменів.