Якими насправді мають бути обручки і як їх вибрати?

Весілля – дуже важлива подія в житті закоханої пари. На щастя, багато людей одружуються один раз і на все життя, що, до речі, теж є приводом для ретельного вибору обручок. Це прикраса, яка завжди буде символом вашого шлюбу, тому не варто купувати першу-ліпшу обручку, а краще прислухатися до порад предків.

У давні часи вважалося, що обручка захищає шлюб подружжя від стороннього втручання і негативних програм. Тому до їх вибору підходили з особливою відповідальністю. Якщо ви будете враховувати прикмети, пов’язані з обручками, то ваші стосунки триватимуть довго і будуть щасливими.

Подружжя має купувати обручки одночасно і в одному і тому ж магазині. Купуючи прикраси окремо, ви ризикуєте піддати свій шлюб швидкому розпаду. Незважаючи на те, що за старих часів обручки купував саме наречений, в сучасному світі ви без побоювання можете порушити цю традицію.

Бажано, щоб обручки були гладкими, без додаткових прикрас і різьблення. Вважається, що тоді і шлюб закоханих буде щасливим. Якщо ви все ж віддали перевагу обручкам з камінням, значить, камені повинні бути коштовними. Якщо обручки буде прикрашено червоним або чорним каменем – союз коханих може розладнатися через пpистpасті або зрад.

Не забороняється купувати обручки з діамантами, так як дорогоцінні камені притягують щастя, удачу і багатство. Однак в такому разі ви повинні тримати камінь в чистоті, інакше сварки з коханою людиною будуть відбуватися дуже часто.

У деяких сім’ях є традиція передавати обручки з покоління в покоління. Звичайно, нічого поганого в цьому немає, але тільки в тому випадку, якщо серед ваших предків немає таких, кому довелося пережити розлучення. Також слід враховувати, що якщо ваші рідні прожили разом багато років, але при цьому не були щасливі у шлюбі, носити їх обручки все ж не варто. Ювелірні вироби родичів, які зуміли зберегти любов і вірність до золотого весілля, – найщасливіші. Вони обов’язково принесуть удачу молодятам і подальшим продовжувачам роду.

Якщо під час примірки обручки вона виглядає на руці дуже красиво, але при цьому викликає у вас дискомфорт, купувати її не потрібно. Часом це пов’язано не з тим, що обручка вам мала, а з тим, що енергетика ювелірної прикраси не сприймає вас. В цьому випадку краще віддати перевагу іншій прикрасі, яку ви будете носити з комфортом.

Ні в якому разі не можна носити і навіть приміряти обручки, які належали розлученим або овдовілим людям. Через примірки такого колечка ваш шлюб може закінчитися аналогічним результатом.

Читайте також: Як підготуватися до весілля, вибрати вбрання та обручки: народні прикмети

Найчастіше молодята вибирають обручки з золота, але якщо ваш бюджет не дозволяє цього, ви можете придбати і срібні. Найголовніше, щоб обручки було зроблено з дорогоцінного металу і не виявилися звичайною дешевою біжутерією. Не варто забувати, що це прикраса буде з вами все життя, тому економити на ній – не найкраще рішення.

Якщо у вас немає можливості придбати обручки своєї мрії, краще поки що відкласти весілля або заощадити на самому заході. Брати обручки на прокат або у друзів – заборонено. Інакше подружжя будуть часто сваритися, а їхній шлюб закінчиться дуже швидко.

Джерело.