Якими предметами потрібно прикрасити ялинку для залучення розкоші, багатства і достатку в Новому 2022 Році

Наступаючий 2022 рік – за східним календарем рік Тигра. Астрологи говорять, що цей рік без ялинки та інших атрибутів свята зустрічати не можна. Святкова ніч  повинна бути яскрава. Які іграшки повинні бути серед прикрас на вашій новорічній ялинці для залучення достатку і багатства напевне багатьом цікаво дізнатись. Новорічна ялинка повинна знаходиться в тому місці, де вечорами збираються всі члени сім’ї.

Для зустрічі року варто замінити штучне дерево на живе. Це може бути ялинка в горщику, яку після свята можна висадити у дворі чи на дачі.

Прикрашати новорічну ялинку потрібно іграшками круглої форми – це вбереже всіх членів сім’ї в майбутньому році від конфліктів. Для залучення любові – повісьте на ялинку іграшки у формі сердечок. Першою іграшкою на ялинці повинна стати зірка чи ангелик, яка надівається на верхівку. А тільки після цього – починайте вішати інші іграшки. Якщо в процесі прикраси ялинки якась іграшка впала і розбилася – не хвилюйтесь, все буде добре.

Поки збиратимети шматки – загадайте найпотаємніші бажання, вони здійсняться. Щоб поліпшити своє матеріальне становище в новому році – повісьте разом з іграшками на ялинку купюри великого номіналу.  Прикрашати ялинку потрібно всією родиною. Викидати новорічну ялинку або знімати з неї прикраси не можна до 14 січня. Якщо у вас вдома багато новорічних іграшок, і ви не використовуєте все, проте нові купити все одно потрібно – це допоможе здійснитися бажанням всіх членів сім’ї. Перед тим, як викинути новорічну ялинку, потрібно відламати гілочку і сховати в потаємному місці до наступних свят – це забезпечить вам удачу на весь рік.

Останню іграшку з ялинки не прибирайте в коробку. Повісьте її над вхідними дверима – це вбереже вашу оселю від всього недоброго. На те місце, де стояла новорічна ялинка, поставте маленький пуфик – так ви зможете ще довго вберегти позитивну енергію, яка була від ялинки. Постарайтеся, щоб під вашою новорічною ялинкою було багато різних подарунків – це принесе в  вашу сім’ю щастя та благополуччя.