Яна Соломко показала миле відео чоловіка з донькою

Відома українська співачка й екс-учасниця групи “REAL O” Яна Соломко поділилася з шанувальниками милим сімейним відео.

У ньому артистка показала, як її 2-річна дочка Кіра водить машину за допомогою свого батька. Ролик артистка розмістила на особистій Instagram-сторінці в розділі “Історії”.

На відео Яна Соломко зняла, як її малятко зосереджено крутить кермо автомобіля, сидячи на колінах чоловіка, обличчя якого не видно. У машині звучить музичний хіт Наталії Могилевської під назвою “Відправила message”. Судячи з того, як змінювався пейзаж за вікном, автомобіль дійсно рухався по дорозі.

На підстраховці у 2-річної Кіри був таємничий чоловік. Він відповідав за педалі і непомітно для дівчинки притримував кермо лівою рукою. Можна припустити, що це Олег Солодухов, батько дівчинки і, за сумісництвом, чоловік Яни Соломко.

Читайте також: “Негласний глава пенсійного фонду”: у мережі жopстoко пройшлися по Виннику (видео)

Нагадаємо, зірка реаліті-шоу “Холостяк”, екс-учасниця групи “REAL O” та популярна сольна співачка Яна Соломко вийшла заміж за бізнесмена Олега Солодухова в 2014 році. Зіркова парочка влаштувала невелику закриту церемонію в Домінікані. Яна і Олег запросили на весілля тільки найближчих друзів і родичів. Через рік після весілля у подружжя нарoдилася перша дитина Яни і Олега – дівчинка на ім’я Кіра.

Джерело.