Є знаки Зодіаку, з якими Діва точно ніколи не зможе порозумітися

Діва за вдачею досить потайний знак Зодіаку. Напевно, вона єдина здатна існувати автономно від суспільства: не одружуватися, не мати дітей, працювати віддалено, ні від кого не залежати, ні з ким не дружити.

Тому сподобатися їй складно: ціль Діви полягає зовсім не в тому, щоб подружитися, закохатися або просто нормально спілкуватися. Вона може запросто не привітатись, пішовши у свої думки, відключитися від реальності та надовго випасти з розмови. Коли співрозмовник починає проявляти наполегливість, її це дратує, і вона миттєво обрубує контакт.

Овен

Це повна протилежність спокійній і замкнутій Діві. Не дивно, що ця людина відразу вирушає до чорного списку, навіть якщо це родич.

Проте, з чоловіком Діва ще зможе порозумітися, а ось з жінкою-Овном однозначно ні. Це виглядатиме так: постійні претензії, образи та мовчання. Причому все це найчастіше походить саме від Овна, перед яким Діва посміла не вклонитися як він звик.

Лев

Як і попередній знак, він відрізняється емоційністю. Взагалі надмірно темпераментні люди відштовхують Діву: вона не переносить суперечки, з’ясування стосунків, лайку і все в такому плані. Оскільки Леви ще й горді, то вони точно стануть персонами нон грата для спокійної та врівноваженої Діви.

Близнюки

Цей двоякий знак, отже, йому властива мінливість настрою. Діва це терпіти не може. У її все розписано та розплановано на кілька місяців уперед, а то й на рік. І змінювати свої плани заради чужих забаганок вона однозначно не стане, проте Близнюк чомусь так не вважає. Він упевнений, що оточуючими можна маніпулювати на власний розсуд. З багатьма подібний розклад спрацьовує, але не з Дівами.