Єгор скасовує наше весілля, уявляєш? Ні, ну я розумію, звичайно, що все вийшло поспішно, але заяву подали, обручки купили вже. Батьки і друзі в курсі були, що ми одружуємося. А тепер всім говорити, що не одружуємося? 

– У мене просто в голові не вкладається таке! – розповідає 26-річна Мая. – Дізналася, що Єгор скасовує наше весілля, уявляєш? Ні, ну я розумію, звичайно, що все вийшло поспішно, але заяву подали, обручки купили вже. Батьки і друзі в курсі були, що ми одружуємося. А тепер всім говорити, що не одружуємося?

Майя з Єгором зустрічаються рік, цієї осені почали жити разом. Орендували квартиру, облаштувалися. У планах було притертися, підзбирати грошей, а там і зареєструвати стосунки – через пару-трійку років.

Але в кінці серпня Мая несподівано дізналася про те, що у них буде дитинка

– «Обрадувала» Єгора, – розповідає Мая. – Він, звичайно, був схвильований, але сказав відразу: значить, мовляв, доля така, давай подавати заяву і одружувутися. Дитину все одно хотіли, нехай через кілька років. Але раз вийшло так, то нехай так і буде.

Сказано зроблено. Заяву подали, весілля призначили на жовтень, порадували батьків, всі разом стали готуватися до події. Ні, нічого такого грандіозного Мая не планувала, свято мало бути скромним. Проте, навіть скромне весілля, виявляється, вимагає підготовки. Потрібно вирішити, де відзначати, що вдягти, кого запросити … А можливо, з’їздити куди-небудь недалеко, у весільну подорож, нехай крихітну, на кілька днів? Потім, з малюком, вони ще до-о-овго нікуди не виберуться.

Мая гортала каталоги, форуми наречених, радилася з заміжніми подругами. Щось вже навіть встигла замовити, щось – оплатити. А на початку вересня потрапила в лікарню. Два тижні лікарі намагалися допомогти, але, на жаль, безуспішно. Якийсь час після цього ще залишалася в лікарні.

Єгор весь цей час поводив себе бездоганно: дбав, переживав, підтримував, приїжджав щодня, розважав і відволікав, як міг. – Дівчата в палаті навіть заздрили, – зітхає Мая. – Кажуть, молодець який твій чоловік, ти його цінуй …

Додому Мая повернулася засмучена. В квартирі її чекав ідеальний порядок, наведений Єгором напередодні її виписки. Коханий явно чекав її з нетерпінням і хотів зробити приємне

– А в холодильнику – твої улюблені тістечка! – повідомив Маї, коли привіз її з лікарні в їх орендовану квартиру Єгор, залишаючи сумки в передпокої. – Відпочивай, пий чай! Я сьогодні ввечері спробую прийти раніше, може, сходимо куди-небудь. А поки поспи. Телефон тільки не вимикайте … Так, там на домашній все надзвонювала Віка якась, фотограф, з приводу весілля. Я їй сказав, що весілля переноситься як мінімум на рік. Повертаємося до плану «А». Нікуди не поспішаємо, живемо, насолоджуємося одне одним, накопичуємо гроші, може, вдасться розпочати вирішення житлового питання. Так? Правильно ж? .. Ну ладно, я побіг, до вечора!

А Мая залишилася в розпатланих почуттях. – Тобто батькам, виходить, теж я повинна сказати, що весілля не буде? – ледь не плаче вона. – Мої, наприклад, точно не в курсі. Ми вчора з мамою говорили, вона готується повним ходом … Квитки треба здавати, скасовувати бронювання.

– Ну … Квитки здавати, може, і не обов’язково? – втішає Маю подруга. – Поїдьте, розвієтеся, вам зараз це потрібно.

– Так? – уїдливо перепитує Майя. – Може, і ресторан не скасовувати? А що, сходимо компанією, посидимо, відпочинемо, ха-ха-ха! Тільки найближчі, тісним колом, як хотіли. Чудова ідея! Шкода, сукню ще не купили. А то можна було прямо і в ній сходити, а що? Не пропадати ж! Сміх Маї звучить як істерика.

А ви теж вважаєте, що мало не кінець світу, коли коханий в подібній ситуації скасовує весілля? Є від чого ридати і битися в істериці? Одружитися Єгор хотів, виходить, тільки через дитину. Виходить, не визначився ще? Просто так весілля йому не потрібне?

Дійсно, принизливо для дівчини і прикро. З іншого боку, у хлопця теж є своя логіка. Може, і правда, зараз краще не поспішати, раз причина до цього відпала, як не цинічно це звучить. Початковий план, насправді, був непоганий – пожити, притертися, накопичити грошей. Все це виглядає дуже розумно, і ображатися нема на що? Наречений-то непоганий. Дбайливий, уважний, все як треба. Тільки ось одружуватися не хоче.

Фото ілюстративне з вільних джерел