Європу накриють аномальні снігопади. Синоптики зробили невтішний прогноз

Примхи погоди на собі відчули не тільки прості жителі Франції, де довелося діставати санки і знову одягати зимовий одяг у розпал весни. У Марселі на зимові обставини відреагували скасуванням велотуру, а на трасах ускладнився рух, оскільки з’явилася небезпека виникнення ожеледі.

Франція, Бельгія, Словенія, Німеччина і частина Італії накрита снігом. В деяких місцях шар опадів досягав 15 сантиметрів.

Температура повітря в деяких регіонах не перевищує двох градусів тепла. З-за сильних поривів вітру (близько 140 км/год на півдні Франції) оголошено помаранчевий рівень небезпеки та скасовуються різні масові заходи. Дерева також не встояли перед стихією, і крім снігу комунальникам доводилося прибирати зламані гілки та звільняти вулиці.

Читайте також: Меган і Гаррі стали батьками і розкрили головну таємницю

Південь Бельгії накрило снігом ще вчора, 5 травня. Там також ускладнено рух по дорогах, а місцеві жителі регулярно виставляють фото в соцмережі з реальною обстановкою засніженого регіону країни. У Баварії літні майданчики ресторанів і кафе покриті товстим шаром снігу.

Дерева і квіти, які встигли розпуститися на вулицях міста, також під сніговим килимом. “Неадекватну” погоду приніс циклон із півночі. Синоптики поки не можуть порадувати позитивним прогнозам, стверджуючи, що такі холоди будуть триматися і в найближчі дні.