Їдемо з коханим на відпочинок, але у мене не вистачає на свою половину путівки. І тут він запропонував позичити гроші у його мами, а я потім поверну

Ми з коханим вже півроку живемо разом. Цього літа збираємося у відпустку до моря. Ми і раніше вирушали в подорожі і я платила за себе сама. Але цього разу на Новий рік ціни виросли і у мене не вистачає. Де взяти гроші?

Почнемо з того, що коли я переїжджала, ми домовилися, що будемо здавати в сімейний бюджет по три тисячі гривень кожен. Ці гроші будуть витрачатися на їжу, комуналку, кіно та інші спільні витрати. Мій друг – викладач в медичному університеті і веде прийом в поліклініці кілька разів на тиждень. Навіть в сумі зарплата невелика, але хворі часто приносять всякі смачні подарунки. Тільки мій друг ніколи не бере грошей, у нього такий принцип і я його в цьому підтримую.

До цього ми разом їздили в Туреччину два рази і половину путівки я оплачувала сама. І ось цього разу буде наша майже «сімейна» поїздка. Але як ми не вибирали більш вигідний варіант, але у мене все одно ніяк не вистачає. У нього потрібна сума є, він сказав, що давно хотів поїхати і відкладав. Я теж хотіла поїхати – але виявилася не такою далекоглядною. І мені платити нічим.

Порадилася з подругою – вона каже, нехай твій наречений за тебе заплатить. Але я знаю, що на двох у нього точно не вистачить. А у своєї рідні просити не можу – у нас так не прийнято. І ось він запропонував рішення – він попросить гроші у своєї мами, а я потім їй віддам. Звичайно, говорити що це на мою частку в путівці він не буде, що-небудь інше придумає. А то вона подумає, що я якась ніщебродка, за себе заплатити не можу.

Загалом, майбутня свекруха погодилася дати грошей в борг на наші «сімейні потреби», вони домовилися на шість місяців. Ось зранку ми підемо купувати путівку. Тільки щось радості у мене немає перед поїздкою. Таке відчуття, що щось йде не так

Фото ілюстративне спеціально для Особлива