Їй було 45 і щастя наздогнало тоді, коли вже й не сподівалася

Танька все життя була як робоча конячка. З юного віку вона вже допомагала батькові в колгоспі, часто сама господарювала в сараї, допомагала з коровами, свинями й іншим господарством.

От тільки батьки як відомо з роками не молодіють, а тому з часом господарство стало їм даватися все важче і важче, в результаті його розпродали, залишивши тільки курей, з ними батькам впоратися самим буде не так складно. Таня ж виїхала до великого міста, щоб отримати там вищу освіту і знайти хорошу роботу. Джерело

Ще вчора Таня була студенткою, а сьогодні вона вже святкує своє 35-річчя. Ресторан, вино, смачна вечеря, поруч кращі подруги. Тож не дивно, що в цій романтичній атмосфері Таня познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. Таня взагалі перебірлива жінка і прихильниця позиції “краще бути одній, ніж з першим-ліпшим”. Напевно, це багато що пояснює, чому жоден з її минулих шанувальників так і не став її чоловіком.

З Ігорем відносини склалися якось відразу, як пазли зійшлися в єдине ціле. Роман розвивався стрімко і вже через рік вони одружилися. Таня дуже хотіла дитину, ось тільки нічого не виходило. Всі вагітності закінчувалися вuкuднями. Ігор теж був не проти дитини, хоча у нього вже був син від першого шлюбу. Але Таню він дуже любив, тому бачачи як вона засмучується, всіляко її підбадьорював. Так минуло 10 років.

– Таню, проте, ви для себе живете, я так взагалі за все життя тільки два рази була на морі, а ви ось кілька разів на рік подорожуєте. – втішала її подруга.

– Так, що вже говорите, клiмaкс геть настав. Пізно … – зітхнула Таня.

З тієї розмови минуло близько 3 місяців, коли Таня відчула на роботі сильну нудоту. Це тривало кілька днів. Вона була твердо впевнена, що це отруєння або гастрит або ще що-небудь, але тільки не вaгiтність. Ось тільки одна з колег переконала її зробити тест.

– Дві смужки. – витріщила очі Таня на свою колегу. – Як це можливо, клiмакс же?

– Та який у тебе клiмакс? У 45 баба ягідка знову, не чула чи що?

– Але мiсячнuх то вже кілька місяців немає.

Похід до гiнекoлога здивував Таню ще більше.

– У вас уже десь 16 тижнів.

– Як так? Клiмакс … – невпевнено сказала Таня, згадуючи, що міcячні скінчилися якраз 4 місяці тому…

Виявляється, консультувала її тоді недосвідчений лікар, ось вона-то і зробила висновок, що це клiмакс.

Таня не пам’ятає як дійшла до будинку, можливо долетіла, тому що всередині все раділо від щастя.

– Ігорю, сядь, у мене для тебе новина. – з гуркотом залетіла Таня додому.

– Що трапилося таке? – сказав з посмішкою Ігор. – Останній раз ти так кричала, коли твій начальник тебе виплатив потрійну премію.

– Краще! Я вaгiтна. – підстрибнула Таня. – від тебе … – навіщось боязко додала в кінці, щоб дати чоловікові зрозуміти, що начальник тут взагалі ні до чого.

Ігор був не на жарт ошелешений. Ні, він, звичайно, був дуже радий, але це було так несподівано для нього.

– Ти не радий? – запитала Таня, помітивши розгубленість чоловіка.

– Ні, що ти, тут інше.

– Що? – злякано запитала Таня, вже встигнувши прокрутити в голові найстрашніші сценарії.

Чоловік зам’явся.

Читайте також: 5 років я безрезультатно лікувалася, а потім мене повели дивитися на хлопчика, від якого відмовилися батьки

– Старий я вже. – з тугою простягнув він.

– Ось нахаба. – засміялася вона. – Це ти на що натякаєш?

Чоловік Тані був молодший за неї на рік, тому такі жарти були в їхній родині часто.

Таня з чоловіком ще довго сміялися і цілувалися. А вже через годину стали разом планувати дитячу кімнату. Їм ще багато належить зробити до наpoдження малюка.

Ось така історія, як кажуть, щастя на голову звалилося тоді, коли його чекати перестали.