Їм було добре разом: вона заробляла гроші на життя, а він проводив дні за комп’ютером у пошуках роботи, ночі – ганяючи в танчики. А потім і взагалі кинув її, заявивши, що вона лінива й егоїстична

Віка і Костя були разом років десять. Шість років офіційно одружені. Красива, гармонійна пара, як кажуть на одній хвилі. Я була на їхньому весіллі подружкою нареченої. Здавалося, що люди створені одне для одного. Жили в квартирі, яку подарувала їм Вікина мама.

Якщо коротко, всіх все влаштовувало, поки одного разу Костя не заявив Вікторії, що їм терміново потрібна дитина. Віка повністю з ним погодилася і покликала мене в гості … нібито попити чаю …, а насправді що б я розповіла їм, вірніше Кості, що таке дитина, скільки на неї потрібно грошей, сил, часу й інших ресурсів і чи можливо вижити в сім’ї, де працює тільки потенційна мама.

Заманена обманом в пастку я була змушена під тиском подруги визнати, що в їх ситуації, можливо варто переглянути погляди або на дитину, або на зміну добувача в сім’ї. Костя відмахнувся, повідомивши, що головне почати над цим питанням працювати, а там вже як-небудь все само вирішиться.

І тут Віка спалахнула, висловивши за багато років все, що думає про Костю і його нескінченні пошуки роботи і танчики. Про те, що вона втомилася утримувати їх обох, оплачуючи безтурботне життя чоловіка. І якщо зараз з’явиться дитина вони просто не виживуть. І потім ще багато, що висловлювала. Це було раптове виверження вулкану, яким довгі роки мирно спав. Чесно, я втекла.

А через кілька днів мені подзвонила похмура Віка і повідомила, що Костя її кинув. Він хоче дітей, а вона лінива, егоїстична молодичка (так і сказав), яку чекає самотня старість. І з цим пророцтвом Костя вирушив на пошуки матері своїх дітей. А Віка залишилася тужити зі своєю кішкою.

Пізніше вона кілька разів починала розмову про те, що, можливо, і варто було зважитися, дивись і Костя б тоді нарешті заметушився. Адже не дарма кажуть дав Бог зайчика, дасть і на галявину. Але було вже пізно, навіть, коли Віка запропонувала подумати Кості, на її території, він відмовився.

А ви що думаєте про цю ситуацію?

Фото ілюстративне спеціально для Особлива