Її чоловік, на подив, досить довго терпів всі витівки і закидони. І ось, тиждень тому, сестра, отримавши стусана від чоловіка, повернулася до батьків. Прийшла до мене в гості і озвучила причини розлучення. І я, м’яко кажучи, очманіла від її нахабства

Моя двоюрідна сестра з дитинства живе під гаслом: «Нахабство – друге щастя». У заміжжі, природно, вона поводила себе нітрохи не краще: вона вважала що родичі чоловіка повинні носити її на руках і виконувати всі забаганки на першу вимогу.

Її чоловік, на подив, досить довго терпів всі витівки і закидони. І ось, тиждень тому, сестра, отримавши стусана від чоловіка, повернулася до батьків. Прийшла до мене в гості і озвучила причини розлучення. І я, м’яко кажучи, очманіла від її нахабства: Свекруха сестри навідріз відмовилася звільнятися з роботи, щоб сидіти з онукою. Відмова свекрухи настільки обурила сестру, що вона заборонила тій навіть дзвонити власному сину.

Через кілька місяців, милостиво пробачивши свекруху, сестра вирішила дати їй шанс «спокутувати свою помилку». Схема була така: свекруха збирає пожитки і переїжджає в студію сина, де жила сестра з чоловіком і дитиною. А щаслива родина заселяється в її двушку. І тоді буде мир всім, бабуся буде бачити внучку коли захоче. (Тут треба додати що чоловік сестри брав участь в приватизації квартири, але ніколи на неї не претендував.)

Чоловік і свекруха сестри були здивовані її «широким жестом». Знову почувши відмову, сестра розлютилася. Вона обізвала чоловіка «маминим синочком», свекруху охрестила «поганою егоїсткою».

Її чоловік, не довго думаючи, зібрав речі дружини і, під крики «Ви всі мені винні!», відвіз її до батьків. Тітка лише важко зітхнула, а дядько, вперше в житті, поривався всипати доньці. А до мене вона прийшла теж не просто так. У нас є бабуся, старенька вже. Бабуся заповіла свою квартиру нам з сестрою в рівних частках. У зв’язку з цим у сестри виникла «геніальна ідея». Як ви вже напевно здогадалися, я повинна сходити до бабусі і попросити щоб вона викреслила мене з заповіту. Адже у сестри дитина і їй квартира потрібніше.

Я розсміялася і послала сестру подалі з її «геніальною ідеєю». Вона образилася і пішла, голосно грюкнувши дверима. Через двадцять хвилин мені подзвонила мама з докорами: як я могла так засмутити бідну дівчинку. Адже вона кілька років терпіла знущання чоловіка і свекрухи, дивом утікла від їх «поганої сімейки» під захист власних родичів. А тут я – взяла і зрадила рідну сестру.

Вислухавши версію сестри, яку та влила в вуха моєї мами, я дуже довго сміялася. Ось є ж такі люди: працювати вони не хочуть, а хочуть все отримувати на блюдечку з блакитною облямівкою, і абсолютно нічого не робити при цьому.

Фото ілюстративне спеціально для особлива