fbpx

Її новий коханий їздив на новенькій ауді, обожнював подорожі і авторську кухню. Захоплено розповідав про Італію, середньовічні вежі, собори і таверні. А потім зник на цілих 10 років

Танька їхала в бік Шулявки маршруткою, видивлявся по сторонах і нерозумно хихотіла.

Місто позеленіло якось несподівано. Буквально за ніч все стрепенулося: і каштани, і оцтові дерева, і клен. Вітер свіжий до гостроти заходив з боку магазину АТБ. Птахи цвірінькали стоячи, і сонце розсипалося по асфальту дрібними катишкамі.

Танька тиждень як приїхала в місто і відчувала драйв в скронях, ліктях і навіть колінах. Їй подобалося все: і метро, ​​що снуює довгою синьою гусінню, і наскрізні підземні переходи, і торгові представники, що пропонують задешево електричний триммер. Дівчина зняла недорогу квартирку з вікнами на рідкий ліс і ретельно її відмивала від запаху старості. Ним вже просякли навіть чавунні батареї.

Переставляла меблі в стилі сталінського ампіру: круглий стіл, масивний диван з дзеркалом і підлокітниками, немов вареними сардельками, мордатий буфет і лампу у вигляді азіатського капелюху. Потім влаштувалася секретарем і в той же день зустріла його. Єгор заскочив до шефа на коротку розмову. Кивнув їй персонально. Вона відповіла і закололо в районі сонячного сплетіння.

Хлопець їздив на новенькій ауді, обожнював подорожі і авторську кухню. Захоплено розповідав про Італію, середньовічні вежі, собори і таверні. Про те, як в крихітному селі якийсь гостинний господар запросив на обід і запропонував теплий хліб з оливковою олією. Єгор, який звик до фаршированих коропів, спершу здивувався, але потім отетерів від смаку простої їжі. Танька в кутку голосно проковтнув. Він почув і запросив на ланч.

Вона і сама не зрозуміла, як у них закрутилося: нічні посиденьки в «Маракеш», пейнтбол, клуб, в якому офіціантки хизувалися з гoлим торсом, його величезна ще необставленa квартира, вузькі чарки з густим пересолодженого лікером, прохолодні простирадла і швидкі жадібні поцілунки. Вони зустрічалися ціле літо. Згодом зустрічі змістилися в її квартирку і більше не спостерігалося клубів, масового пейнтбольного вогню і еpoтичних пір’яних шоу.

Програма скоротилася до мінімуму, поки не залишився диван з підлокітниками-сардельками і хаотичні рухи рук і ніг поверх тонкої ковдри. Незабаром Єгор поїхав у тривале відрядження, і Танька ледве це пережила. Зненавиділа місто, протяги, своє житло, що попахує старечою сечею, мордатий буфет, пейнтбол, стрічку підземних вагонів і всіх успішних чоловіків.

Читайте також: Немовля хрестили, а дорослі здpигaлися від його веpeску. Коли мама підійшла до священика, його відповідь змусила її плакати

Через десять років випадково зустрілися. Єгор погладшав, змінив машину, імідж, дівчину. Вона, навпаки, схудла, а очах оселилася злість. Не відразу його впізнала, а він гукнув, забігав, розпушив хвіст. Запросив випити кави, води, чаю. Вона озирнулася. Усюди було зелено, гостро, хвилююче. Вітер віяв через магазина АТВ, Шулявка з рядом тютюнових кіосків і та ж пісня «Старий знайомий» на Ретро ФМ.

Автор – Ірина Говоруха

You cannot copy content of this page