fbpx

Юлі здалося, що з їхньої сковороди зникла котлета. Так в прохідній кімнаті з’явився старий «новий» холодильник. Тепер плитка електрична, а далі що? Душова окрема в кутку? Свекруха тільки сміється

Закінчивши школу зі своїми подругами я бачилась рідко, але ми не втрачали нагоди посидіти в кафе і поговорити про своє дівоче. І тут на чергову зустріч Юлька прийшла щаслива, аж світиться.

– Плитку купила, електричну, з двома конфорками – каже, – тепер буду в нашій кімнаті їжу готувати. На кухню більше ні ногою! Нехай вона сама там прибирає!

Ми з дівчатами переглянулися – почалася чергова частина Марлезонського балету.

Юля переїхала до Вадика кілька місяців тому. Він її покликав, гордо повідомивши про цілу кімнату у власності. Сюрпризом став той факт, що кімната – прохідна, а в єдиній ізольованій живе його мама, яка поповненню в родині не дуже зраділа. Але Юлю не збентежило зовсім нічого.

Спочатку Юля шукала спосіб збереження їх з Вадиком особистого простору ночами. Вона скаржилася, що Світлана Ігорівна має нахабство шастати вночі на кухню водички попити через їх територію. Ви уявляєте? У власному будинку по водичку прогулятися – нахабство?

Юля на повному серйозі запропонувала Вадиму купити для матінки кулер і пластикове відро з сидінням. Хто знає, чим він думав, але подарунки його мати не оцінила і користуватися відмовилася.

Потім Юля подумала: навіщо самотній жінці ізольована кімната? У них з Вадюшою сім’я, їм-то потрібніший простір, закритий від шастанья сторонніх! Мінятися кімнатами Світлана Ігорівна відмовилася, за що була удостоєна гидких образ. Потім Юлі здалося, що з їх сковороди зникла котлета. Так в прохідній кімнаті з’явився старий «новий» холодильник. Дісталася обновка з оголошення на сайті «віддам даром» абсолютно безкоштовно, вони витратилися тільки на доставку.

Тепер ось плитка індивідуальна … Далі що буде? Душова кабінка і біде в кутку кімнати за шторкою? Умивальник з відром, щоб посуд мити, не відходячи від каси? Може, з балкона вони будуть спускати мотузяну драбину, щоб в передпокої не топтати?

Найбільше розчулює реакція цієї Світлани Ігорівни: за словами Юлі, вона не кричить, не виганяє синочка і його пасію. Вона іпросто сміється. За словами подруги – тому що ненормальна. А ми з дівчатами думаємо, що вона просто чекає завершення цієї циркової вистави.

Пояснювати Юлі, що вона не права по всіх статтях, заняття безглузде. В її очах все вірно: прийшла на територію чоловіки, бореться за відокремлення побуту, заважає мерзенній мамі Вадика лізти в їх особисте життя. І взагалі, непогано було б квартиру розміняти і почати жити окремо. Але це ще тільки в планах у Юлі. І не хвилює, що Вадюші її всього дев’ятнадцять років. Що вона в нього перша дівчина в житті. Хлопець очманів від небаченого щастя, ось і намагається догодити на всі лади.

Читайте також: Поки чоловік був у відрядженні я втілила свій план. На наступний день його брат, червоніючи від сорому, вибачався. Я зробила вигляд, що не хотіла нічого, що він сам наполягав, проти моєї волі. Боря тут пам’ятав, а тут – не пам’ятав, і з легкістю повірив у мою брехню. Аліменти були у мене в кишені

Ми всі чекаємо, коли у нього очі відкриються. Чекаємо моменту, коли Юля прийде на зустріч рюмсаючи, з хустинкою в руках і скаже: «Він мене кинув!» Не те щоб ми погані подруги. Ні. Просто Світлану Ігорівну дуже шкода.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Якщо хочете читати більше цікавих матеріалів та життєвих історій від osoblyva – підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням

You cannot copy content of this page