Юпітер у Рибах з 29 грудня: чого очікувати кожному зі знаків Зодіаку

Планета достатку та широти можливостей переходить у сузір’я Риб 29 грудня, і ця подія не залишиться непоміченою. Рекомендації відомого астролога Анжели Перл допоможуть Знакам Зодіаку зустріти 2022 рік на хвилі успіху.

Енергетика Юпітера допомагає залучати удачу та процвітання у всіх сферах життя, і її перехід у сузір’я Риб буде позитивно позначатися на якості життя.

Овен

Юпітер у 12-му секторі гороскопу символізує міграцію. Овни зможуть розвиватися далеко від дому, отримувати хороший дохід та набувати корисних зв’язків. Енергетика планети дарує впевненість та допомагає розширювати кордони, і Овни можуть почати щось своє, відкрити бізнес та швидко вийти на новий рівень життя.

Телець

У Тельців Юпітер буде у 11 секторі друзів. Успіх прийде завдяки збільшенню підписників, розвитку у соціальних мережах. На Тельців чекає насичений час, коли завдяки активній роботі вдасться набути популярності, вийти на хороший дохід і почати розвиток у тій сфері, яка пов’язана зі спілкуванням.

Близнюки

Юпітер у 10 секторі статусу та цілей дає розширення та розвиток. Близнюки зможуть змінити свій статус, набути нових обов’язків і бездоганно з ними впоратися, отримавши не лише новий досвід, а й добрий дохід. Близнюків чекає розвиток бізнесу і старт кар’єрними сходами, а також шанс перейти на нову роботу, яка принесе більше задоволення.

Рак

Юпітер у 9-му секторі подорожей вказує Ракам на можливість вивести свій бізнес на міжнародний рівень, познайомитися з людьми іншої країни, вирушити для вивчення мови та культури за кордон. Раки зможуть досягти успіху у всьому, що стосується міжнародного спілкування, і такий подарунок долі не можна ігнорувати.

Лев

У Левів Юпітер буде у 8 будинку гороскопу, який відповідає за фінанси. Це означає, що Леви зможуть досягти успіху у всьому, що стосується грошового благополуччя. Це можуть бути дивіденди з інвестицій, отримання спадщини, вигідні вкладення або зміни у сімейному бюджеті на краще.

Діва

Планета достатку буде у сьомому секторі кохання та шлюбу. Дів чекають приємні зміни в особистому житті, набуття гармонії та щастя. Не виключені і розлучення в парах, де стосунки зжили себе, і такий стан справ також відкриє нові перспективи, позбавивши негативу та почуття незадоволеності.

Терези

Юпітер у 6 секторі гороскопу привнесе позитивні зміни у роботі. Терези зможуть розширити клієнтську базу, почати кар’єрне зростання або взяти підробіток, який принесе хороший дохід. Можливе й розширення бізнесу із залученням нових інвесторів та клієнтів. Фінансове становище зросте, а то й упускати перспективних можливостей.

Скорпіон

Юпітер у 5 секторі гороскопу відповідає за кохання. Це означає, що Скорпіони зможуть не тільки знайти свою пару, а й набути гармонії у відносинах з дітьми, колегами та близькими. Тим, хто шукає своє щастя, у 2022 посміхнеться успіх. Скорпіонам важливо відкриватися назустріч долі.

Стрілець

Юпітер у четвертому секторі сім’ї вказує Стрільцям на можливість набути гармонії у відносинах із близькими. Розширюється склад сім’ї, пов’язаний з народженням дітей, одруженням та набуттям нових родичів. Також Стрільці мають бути готовими до переїзду на нове місце проживання.

Козеріг

Юпітер у третьому секторі гороскопу, який відповідає за спілкування, дає Козерогам нові зв’язки та знайомства. 2022 року вдасться підвищити свій статус або змінити його. Козерогів чекає активне співробітництво, переїзд і набуття нового кола спілкування, перехід на нову посаду, пов’язану з комунікаціями.

Водолій

Юпітер у другому секторі грошей, що вказує на добрий дохід у 2022 році. Водолії зможуть досягти успіху у справах, що найкраще позначиться як на репутації, так і на особистому світогляді. Водоліям важливо сміливо та активно братися за нові завдання.

Риби

Юпітер у першому секторі гороскопу вказує Рибам на нові можливості. Енергетика планети допомагає реалізуватися, відчути себе впевнено та впоратися з будь-якими перешкодами на шляху до заповітної мети. Риби зможуть перетворитись зовні, змінивши імідж.