Юпітер у Водолії: відома астрологиня розповіла, кому він принесе удачу в 2021 році

Вплив планет визначає вектор їх руху, і їх енергетика здатна допомогти в подоланні труднощів. В 2021 році планетою щастя і везіння виступить Юпітер, і відома астрологиня Анжела Перл ділиться своїм прогнозом для всіх Знаків Зодіаку.

Юпітер в астрології називають планетою великого щастя, і з 20 грудня він увійшов в знак Водолія на цілий рік. Юпітер символізує везіння, удачу, несподівані можливості і подарунки долі. Його вплив – принцип розширення і збільшення, коли відбувається зростання як в кар’єрі, так і в особистому житті.

Анжела Перл зазначає, що вплив планети буде допомагати, і якщо не зволікати, то у всіх без винятку представників зодіакальних сузір’їв буде можливість змінити життя на краще.

Юпітер буде в з’єднанні з Сатурном, і вплив цього союзу допоможе поборотися за своє везіння і удачу, залишити в минулому страхи, що заважають розвитку. Астролог радить зайнятися роботою над собою, щоб звільнитися від блоків свідомості, не боятися майбутнього і не упускати хороших можливостей.

З 10 по 14 лютого Юпітер буде в з’єднанні з Венерою, і багато людей зможуть знайти справжню любов. Це час призначений для налагодження особистого життя. У день святого Валентина багато хто зможе отримати пропозиції руки і серця, а також поправити фінансове становище, адже Венера відповідає не тільки за щастя в особистому житті, а й за матеріальне благополуччя.

Планета Юпітер виступає символом освіти, і в 2021 році багато хто зможе почати навчання, успішно скласти іспити, знайти нову професію і завдяки отриманим навичкам залучити фінансове благополуччя.

Юпітер пробуде в прямому положенні до 20 червня, а потім розвернеться в ретроградний рух до 18 жовтня. Цей період буде часом очікування і невеликих затримок. В цей час астролог не рекомендує починати щось нове, і всі плани потрібно здійснити в той період, коли планета перебуває в прямому русі.

Фото спеціально для Особлива