З 17 липня по 24 серпня кожен зможе у своє життя притягнути кохання, удачу і гроші. Ось як саме

Барвисті зорепади мало кого залишають байдужими, і незабаром нас чекає чергове захоплююче шоу. Зорепад Персеїд почнеться вже на днях, і помилуватися на падаючі зірки, а також загадати бажання зможуть багато.

Метеорні потоки називають на честь їх радіанта – зони неба, звідки з’являються метеори. Сузір’я Персея дарує нам щорічне видовище. Його початок – 17 липня, а завершення припадає на 24 серпня. Пов’язано це астрономічна подія з тим, що Земля проходить крізь хмару уламків, залишених кометою Свіфта-Таттла.

Найбільш інтенсивним зорепад Персеїд буде в серпні. Побачити перші падаючі зірки можна вже незабаром, але найбільш захоплююче видовище припаде на ніч з 12 на 13 серпня. У цей час швидкість потоку досягне 150 метеоритів, тоді як в інші дні можна буде побачити 1-2 падаючі зірки на годину.

Побачити падаючі метеори вийде і без складних приладів: при попаданні в атмосферу Землі вони залишають яскравий слід, який чарівно виглядає на темному небі. Час падіння Персеїд унікальний, адже кожен зможе загадати своє бажання на падаючу зірку, і воно обов’язково здійсниться. Крім того, завдяки метеорним потокам можна з легкістю завоювати серце обранця, і астрологи рекомендують не зволікати з романтичними побаченнями.

Метеорний потік – це не тільки яскрава астрологічна подія. Він впливає на фінансову сферу життя, і фахівці в галузі біоенергетики рекомендують уважно поставитися до своїх грошей, щоб виключити неприємності. У період з 17 липня по 24 серпня буде простіше залучити фінансові потоки, проте утримати їх вийде лише в тому випадку, якщо діяти розважливо і відмовитися від прийняття імпульсивних рішень.