З 18 червня варто звернути особливу увагу на фінансові справи, роботу та й взагалі бути обережними. Наближається період ретроградного Меркурія

У другій половині червня 2020 року нас чекає багато небезпек, які можуть бути викликані ретроградним рухом Меркурія і сонячним затемненням.

Ретроградний Меркурій з 18 червня

У 2020 році буде ще багато ретроградних планет, але особливу увагу астрологи завжди приділяють Меркурію. Його зворотний рух найбільш негативно позначається на таких сферах, як навчання, спілкування, фінанси і робота.

Починаючи з 18 червня, варто звернути особливу увагу на фінансові справи та роботу. Виконувати обов’язки стане в рази складніше, тому краще не відкладати нічого на потім. Поки Меркурій ретроградний, будь-яка дрібниця може викликати зриви планів, негаразди на роботі і в бізнесі.

Важче буде знайти спільну мову з людьми, тому що Меркурій розташується в Знаку Близнюків. У звичайному стані він допоміг у розв’язанні складних питань і пошуку компромісів, але все буде з точністю до навпаки.

Вдома теж краще не чекати на те, що проблеми вирішаться самі собою. У цей період не варто зосереджувати увагу на фінансових або робочих питаннях. Краще не вирушати у далекі поїздки і подорожі. Потрібно більше відпочивати, менше перевтомлюватися.

Також астрологи радять розважати себе за можливості і не забувати про душевний комфорт і відновлення сил.