fbpx

З 27 квітня по 6 жовтня – час неймовірних змін для всього людства – Плутон починає свій ретроградний рух

27 квітня закінчився найсприятливіший період 2021 року без ретроградних планет, тому що в зворотну сторону починає рухатися Плутон. Астрологи розповіли, чим це загрожує для людства і для окремих людей.

Енергетика найменшої планети далеко не найслабша. Так, Плутон не завжди діє відкрито і напористо, але його вплив відчутно в будь-який день. 27 квітня він почне свій зворотний рух, чим спровокує шквал проблем в найближчі пару тижнів. У стані ретроградності він залишиться аж до 6 жовтня. Його негативний вплив буде дуже сильним на початку цього шляху і стане слабшати аж до початку жовтня.

Які зміни чекають світ під час зворотного руху Плутона

Плутон – планета катаклізмів. В кінці весни можуть відбуватися урагани, землетруси, цунамі, виверження вулканів. Природа збунтується і піде проти людства, тому не дивуйтеся поганій погоді і магнітним бурям.

Астрологи відстежують історичні факти. Давно відомо, що на початку періоду ретроградності Плутона відбувається більшість воєн і збройних конфліктів. Якісь країни оголошують війну, якісь висувають санкції.

З огляду на те, що ситуація з коронавірусів досі не вирішена, можна очікувати появи нових труднощів. Бережіть своє здоров’я і намагайтеся якомога рідше з’являтися в людних місцях. У багатьох країнах в кінці квітня і першій половині травня очікується тимчасове збільшення числа хворих.

Ще ретроградний Плутон може призвести до хвилювань в суспільстві. У такі періоди багато людей будуть вкрай вразливі для навіювання, маніпуляцій. У такі періоди поширюються теорії змов.

Які зміни принесе Плутон кожному з нас

Багато людей стануть більш замкнутими, закритими і негативними. 27 числа на вас може напасти зневіра, смуток, туга. Відчуття того, що все котиться в прірву, може зберегтися аж до кінця весни. Якщо і вас наздожене такий стан, постарайтеся в ньому не приймати серйозних рішень. Ви можете пошкодувати про них в майбутньому.

Інша сторона ретроградності Плутона – конфлікти. У той час, поки одні люди будуть сумувати через нездійснені мрії і навалу проблем, інші будуть брати своєю силою, лаятися і доводити свою перевагу. Ця гримуча суміш зруйнує безліч любовних, ділових і дружніх союзів.

У головах багатьох людей з 27 квітня почнуть формуватися якісь неприємні думки і сумніви з приводу давним-давно доведених і зрозумілих фактів. Ці сумніви призведуть до зниження впевненості.

You cannot copy content of this page