З коханим розлучилася. Він і не заперечував, що зрадив мені з моєю ж найкращою подругою. А потім з нею ми зустрілись в пoлoгoвому

Ми з Танею дружили багато років, з самої початкової школи. У нас було повно спільних інтересів, але найголовніше – нам завжди подобалися одні і ті ж хлопці. Багато разів ми з нею сварилися через це, стільки ж разів обіцяли одна одній не відбивати хлопця, якщо йому сподобалася одна з нас, але вже в дорослому віці у нас все ж відбувся серйозний конфлікт на цьому грунті. Джерело

Мій бойфренд Рома дуже подобався Тані. Але так як він запропонував зустрічатися мені, Таня щосили приховувала свою симпатію. Ми вже навіть планували одружитися, коли я їхала на практику в сусіднє місто на кілька місяців. Але цьому не судилося статися. Одна знайома написала мені в соцмережі, що бачила мого нареченого з Танею в клубі. Ох і зла я була тоді на подругу! Написала їй все, що думаю з цього приводу в смс-повідомленні і відправила її номер в чорний список.

З Ромкою розлучилася, коли приїхала. Він і не заперечував, що зрадив мені з моєю ж найкращою подругою. Так я залишилася одна, і без хлопця, і без подруги. Через кілька місяців я зустріла Гену і ми з ним незабаром одружилися. Я була рада, що Тані немає поруч і моєму жіночому щастю цього разу ніхто не завадить.

Про те де моя подруга, з ким і чим займається я нічого не знала протягом двох років, поки не зустріла її в пoлoгoвoму будинку. Так, так, у нас з Геною наpoдилася дочка. Я лежала знесилена після пoлoгів в палаті і милувалася на маленький милий клубочок в колисці, коли в палату привезли мою сусідку.

Я спочатку навіть і не глянула на жінку на сусідньому ліжку, тільки потім, коли медсестра назвала її прізвище, мене наче стpyмом вдapило, це була Таня. Вона наpoдила двійню, хлопчиків-близнюків. Мені не дуже то хотілося розмовляти з колишньою подругою та й вона не дивилася в мій бік, може взагалі не зрозуміла, що це я.

Таніни малюки спали, а сама вона, відвернувшись до стінки, потихеньку плакала. Я не витримала і підійшла до неї:

– Тань, привіт!

Подруга здригнулася і повернулася. Побачивши мене, Таня розплакалася ще більше.

– Що ти плачеш? Від радості? Таких бутусов наpoдила! Щастя то скільки!

– Та куди мені стільки щастя одній.

– Так, а чоловік то? Батько то у дітей є? Якщо не хочеш не розповідай, в душу лізти не буду.

Читайте також: У 16 я зaвaгiтнiла і батько вивіз мене на вокзал сказавши на прощання: – Зганьбила нас на все село! Запам’ятай, ти не маєш батьків!

– Та що тут розповідати, слухай, зрадієш може. Кинув мене Ромка твій, прям вaгiтну кинув, коли вже термін великий був і сказали, що двійня. А одружені ми з ним ніколи і не були.

– От козел. Тань, не плач, допоможу я тобі, чим зможу, тільки за однієї умови: чоловіка у мене не забирай, добре?

Таня посміхнулася, стала витирати сльози, а потім міцно обняла мене зі словами:

– Обіцяю, що не відведу. Бог мене вже покарав за одного, пробач мене, будь ласка.