fbpx

З ким із знаків Зодіаку вам точно не по дорозі у Новому 2022 Році, переступить по головам

Овен

Цим представникам точно не по дорозі з Рибами. А все тому, що Овен просто не переносить повільних людей, які до того ж ще схильні до надмірної чутливості та емоційності.

Телець

Тельцям дуже складно будувати  спілкування з Близнюками та Овнами. Пояснюється це тим, що представники цих двох сузір’їв вміють демонструвати байдужість. А Телець, як відомо, терпіти не може, коли людина вдає, що її не помічає.

Близнюки

Ось уже з ким Близнюки ніколи не спілкуватимуться, то це з Козерогами. Загалом варто сказати, що ці представники можуть запросто відмовитися від спілкування з тими, хто навіює на них нудьгу і не може запропонувати цікаву тему для розмови.

Рак

Ракам краще не перетинатися з Овнами та Левами, які відрізняються надмірним самолюбством і навіть десь самолюбуванням. Щоб зберегти нерви, переважно взагалі подалі від них триматися.

Лев

Скорпіони та Козероги – головні недоброзичливці цього представника. Правда, недругами вони можуть стати лише тоді, коли в чомусь перевершують Лева. А ці особистості, повірте, запросто можуть приділити навіть найсильнішого, сміливого і відважного звіра.

Діва

Для цих представників простіше, мабуть, виділити, з ким вони ніколи не суперечать, оскільки практично кожен представник Зодіаку може стати недругом. Але все ж таки Діви не виносять у людях лицемірства та надмірної егоїстичності, а тому їм найскладніше спілкуватися з представниками Терезів і Риб.

Терези

Ці представники не люблять, коли їх повчають, дають непотрібні, на їх погляд, поради та ведуть незрозумілий спосіб життя. З цього напрошується висновок, що вічне непорозуміння у них може бути з Дівами або Раками.

Скорпіон

Цим представникам вкрай складно будувати стосунки з Водоліями та Стрільцями, які здебільшого віддають перевагу вільному життю. Хоча Скорпіон, враховуючи його складну натуру, навряд чи взагалі намагатиметься вибудовувати хоч якісь стосунки.

Стрілець

Як не дивно, але Стрілець теж не зможе вибудувати нормальні стосунки саме зі Скорпіоном, оскільки не любить людей, які відрізняються манією величі. Однак і з Рибами у них навряд чи щось вийде, оскільки Стрільці просто не розуміють їхньої чутливої ​​та вразливої ​​натури. Ці знаки Зодіаку дуже гарно маніпулюють та лицемірять, то ж подумайте чи варто з ними йти в одну ногу. Це означає, що коли в Стрільця з’являється можливість просунутися в житті, він переступить через кого завгодно, по головам

Козеріг

Найзрозуміліша особа для цього представника – це Близнюки. Ось уже з ким вони готові пошкодувати і тільки тому, що вони по-різному дивляться на життя. Навіть працюючи у величезному колективі, Козеріг намагатиметься сховатися від Близнюка, щоб у жодному разі з ним не перетнутися.

Водолій

Волелюбні Водолії практично ніколи не суперечать, оскільки вважають це безглуздим. Людина вільна жити так, як хоче, і нав’язувати їй щось не має сенсу. Більше того, Водолій вважає, що в ситуаціях, що склалися складним чином, не може бути винен хтось один. Завжди винні як мінімум двоє.

Риби

Риби можуть конфліктувати з Водоліями, хоча останні можуть навіть цього не помічати. Риби просто не розуміють, як можна вести таке життя: бути в постійному русі та прагненні до пізнання чогось нового. Адже іноді й затишшя має бути, щоб покопатися в собі або вигадати нову проблему.

You cannot copy content of this page