fbpx

З якими тваринами асоціюються жінки різних знаків Зодіаку, вони або непередбачувані, або гуляють самі по собі

Овен – Єнот

Вилиті єноти! Як і вони, Овни білі та пухнасті з тими, хто до них з добром та ласкою. А якщо розуму у когось вистачило блиснути мечем перед носом Овна або його близьких людей, то миле звірятко вмить перетворюється на лютого звіра.

Телець – Вовк

Тельці люблять ставити свої умови, яких дотримуються самі й того вимагають від оточення. Існують правила ватажка зграї, які є законом для всіх і крапка.

Близнюки – Пантера

Природна двоїстість Близнюків визначає їхню непередбачуваність. Ось вони муркочуть від задоволення, а тут гарчать так, що волосся дибки стає і серце в п’яти йде. В активності цей знак зодіаку також схожий на пантеру.

Рак – Левиця.

За наявності сильного плеча, що забезпечує мир, спокій та матеріальний добробут у сім’ї, дуже домашні Леви без залишку віддаються сім’ї та дітям. Це схоже на поведінку левиць, які визнають міць і силу глави прайда – лева.

Лев – Кішка

Холостячки гуляють самі по собі, як і належить незалежним, гордовитим любителькам шикарного життя, поки не зустрінуть «господаря», здатного приручити та забезпечити. Дика кішка перетворюється на домашню кішку, що мурчить.

Діва Орел

Жінки Діви, як і горді, вільно літаючі орли, воліють злетіти вище за всіх, маючи можливість наглядати за порядком з недосяжної для інших висоти.

Терези Панда

Вони такі кумедні, няшні ці чорно-білі ведмедики, посмішка розчулення, побачивши їх виникає сама по собі. Вони такі доброзичливі, хіба можуть ці забавні ведмедики образити когось

Скорпіон Акула

Давай, спробуй, ризикни завдати шкоди Скорпіонам. Цей непередбачуваний знак Зодіаку діє миттєво і ойкнути не встигнеш, як він завдасть неочікуваного удару. З ними, як і з акулами, жарти погані.

Стрілець – Сова

Сови багатогранні, це ж риса властива Стрільцям. При своєму природному спокої, мудрості та глибокому внутрішньому світі вони здатні на нестримні веселощі.

Козеріг – Кінь

Кінь волелюбна тварина, але при цьому загальновідома їхня працелюбність – оре, як колгоспний кінь. У цьому Козероги схожі з кіньми.

Водолій — Ведмідь

Вони чудові друзі! Однак до того моменту, поки вам не стукне в голову поїсти з їх миски, поспати в ліжку. Будь-яке посягання на їхню територію будить у Водолії лютого ведмедя.

Риби – Лиса

Від риби до хижака один крок. Спокійне життя для Риб найзаповітніша мрія, вони уникають конфліктів і намагаються тримати дистанцію. Але трохи проти луски, як Риби стають нещадною рудою хижачкою.

You cannot copy content of this page