З’явилася у сина дівчина, вся така гламурна, коли випадково їх зустрів разом, відразу зрозумів, йому буде весело, але думки думками, а зустрічалися вони так місяців зо три, поки на море разом не полетіли

І ось в один день син приходить з роботи і заявляє що місяць ми його не побачимо, він на моря та окени зібрався і не сам, а зі своєю Кароліною, на моє резонне питання – А грошей норм зібрав? – вистачає. не парся, але якщо що підкинеш небагато.

Я посміявся, а в голові просто думка пройшла не більше трьох днів протримається. Загалом полетіли молоді на моря, мені не до них було, своїх турбот повний будинок, і як то вилетіло з голови. І ось вчора, тільки налаштувався дивитися футбол, підготував все для цього, погода чудова, в загальному понеділок виглядав як субота, але ні, не судилося матч подивитися, завалюється син додому злий як собака, і ще з порога – Бать, можна мені повний келих теж, я дивлюся на нього, потім на календар, і мовчки рухом голови ставлю питання – Ти якого дідька тут робиш? Море закрили на карантин? І взагалі ти обіцяв що місяць ми тебе не побачимо.

– Бать, це просто жесть, по-перше їй не сподобалося, що ми летіли до Одеси не тим рейсом, по-друге їй не сподобався готель (друга лінія це не її формат), а далі почалося, ресторани повинні бути зі стравами назви яких я навіть вимовити не можу, а сьогодні вранці була просто істерика, вона думала що я їй в ювелірній крамниці куплю щось таке, що їй допоможе забути що ми в Одесі, а не на Балі, в загальному, вона звалила на пляж, а я сказав що треба попрацювати за ноутом, а сам зібрав речі, стрибнув у таксі, потім в аеропорт і ось я тут, приймай в компанію.

– А я тобі казав, а ти раніше не бачив, що вона у тебе з високими вимогами, синку ти хоч в свої 25 і непогано отримуєш, але все одно повинен розуміти, що твоєї зарплати може вистачити максимум на один шикарний понт, а потім все. Або знайди собі дівчину до пари тобі і зроби сам з неї гламурну фіфу, там хоч будеш знати чого вона варта.

Загалом футбол я так і не подивився, на нашу розмову вийшла дружина з ахами зітханнями, і тд і тп. Але є і один плюс в цьому всьому, син хоч рибу привіз, добре зайшла.